Sepetim:

Boş - 0,00 ₺
Sepetinizde hiç ürün yok.

0

Üyelik, Sipariş ve Teslimat Teknik Destek ve Arıza İade İşlemleri Ödeme ve Güvenlik TeknoBiyotik Hakkında Mesafeli Satış Sözleşmesi Diğer Konular
http://www.akortek.org/assets/mesafeli_sozlesme.png
Sitenize Nasıl Üye Olurum?
Teknobiyotik.com sitesine üye olmak için lütfen sitenin en üst kısmında yer alan "kayıt olun" linkine tıklayınız. Gelen ekranda Ad, Soyad, email ve şifre bilgilerinizi girerek üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Sipariş İçin Üyelik Gerekli Midir?
Sitemizden alışveriş yaparken ürünleri sepete attıktan sonra son Ekspres Kasa ekranında Ad, Soyad, email ve adres bilgilerinizi girerek sipariş verebilirsiniz. Bu ekranda gireceğiniz bilgiler ile sistem sizin için otomatik bir hesap oluşturacak ve şifrenizi girmiş olduğunuz email adresinize gönderecktir. Email adresinize gelen şifreyi kullanarak siparişinizin takibini sitemizden yapabilirsiniz.

Kargo/Teslimat Ücretiniz Nedir?
Kargo teslimat ücreti satın aldığınız ürünlerin hacim bilgilerine göre sepet ekranında otomatik olarak hesaplanmaktadır. Ürünleri sepete attığınızda Teslimat bölümünde kargo ücretini görebilirsiniz.

Siparişim Ne Zaman Kargolanır, Ne Zaman Elime Ulaşır?
 - "Aynı Gün Kargo" ibaresi bulunan ürünler: Hafta içi saat 14:00'a  ve Cumartesi günü saat 12:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir.
 - "Aynı Gün Kargo" ibaresi bulunmayan ürünler: Bu ürünler temin edilme sürelerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Eğer siparişinizin içerisinde hem "Aynı Gün Kargo" özelliğine sahip olan hem de olmayan ürünler bulunuyorsa siparişiniz 3 iş günü içinde kargoya verilecektir.
Tüm kargolanan ürünler bulunduğunuz yere bağlı olarak 1-2 iş günü içinde elinize ulaşacaktır.

Siparişlerimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?
Sayfanın sağ üst ksımında bulunan "Hesabım" linkine tıkladığınızda ulaştığınız kontrol paneli ekranından geçmiş siparişlerinizi takip edebilirsiniz.
Sipariş takibi bölümüne bugüne kadar vermiş olduğunuz siparişlerinizin ayrıntılı dökümü ve sipariş bilgileriniz gelecektir. Sipariş numarasına tıklayınız ve ayrıntılı siparişinizin dökümünü inceleyiniz.

Sipariş Durumunda Yazan "İşleniyor" Gibi İbarelerin Anlamı Nedir?
Her satırda verdiğiniz siparişlerinizin durumunu belirten notlar göreceksiniz. Bu sipariş durumlarının açıklaması şu şekildedir:
- İşleniyor: Siparişiniz tedarik aşamasındadır, ortalama olarak 1-2 gün içerisinde temin edilip yola çıkacaktır
- Tamamlandı: Siparişiniz kargoya verilmiştir. Bu ibareyi gördüğünüz siparişlerinize tıkladığınızda karşınıza gelecek sipariş detayında kırmızı ile yazılı "KARGO TAKİP" linkine tıklayarak siparişinizin kargo bilgilerine ulaşabilirsiniz. Kargo takip numaraları yola çıkışından 2-3 saat sonra güncellenmektedir bu sebeple verdiğiniz siparişlerde KARGO TAKİP linkine tıklasanız bile hemen kargo bilgilerinizi göremeyebilirsiniz.
- İptal Edildi: Siparişiniz bir tahsilat veya tedarik probleminden ötürü iptal edilmiş olabilir

Siparişim Şu An Nerede?
Sipariş detayınızın içerisindeki KARGO TAKİP linkine tıklayarak siparişinizin şu an nerede olduğunu ARAS Kargo takip ekranlarından kontrol edebilirsiniz.

Siparişlerimi Kendim Gelip Firma Adresinizden Teslim Alabilir Miyim?
Sitemiz sadece kargo ile teslimat yapmaktadır. Bundan dolayı elden teslim seçeği sunulamamaktadır.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?
Satın aldığınız tüm ürünleri kargoya verilmeden önce iptal edebilirsiniz. Bunun için öncelikle sitenin sağ üst kısmındaki Müşteri Destek ikonuna tıklayarak destek ekranına ulaşın. Burada "Yeni Destek Talebi Oluştur" kısmında "Destek Departmanı" seçeneğini "Sipariş İptali" olarak seçin. Başlık kısmına "Sipariş İptali" yazın ve "Siparişle İlişkilendir" seçeneğinden iptal etmek istediğiniz sipariş numarasını seçin. Mesaj kısmına iptal ile ilgili eklemek istediğiniz bir not var ise yazın ve "Talebi Gönder" tuşuna basın. Siparişinizin iptali ile ilgili bilgileri aynı destek ekranından takip edebilirsiniz. Para iadeniz 10 iş günü içerisinde yapılacaktır

Kıbrıs veya Diğer Yabancı Ülkelere Gönderim Yapıyor Musunuz?

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde şu an Kıbrıs dahil yurt dışındaki hiçbir ülkeye teslimat yapılmamaktadır.

Kargo Paketini Nasıl Teslim Almalıyım?
Kargo paketinizi sağlam şekilde teslim aldığınızdan emin olmadan kargo formuna imza atmayınız. Kargo firması en hızlı şekilde ürünü teslim etmek isteyecektir fakat lütfen kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden Teknobiyotik.com sorumlu değildir. Eğer kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Teknobiyotik.com'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Kargo Firması Paketi Teslim ettikten sonra kutunun ezik,yırtık ve darbeli olduğunu farkettiyseniz ve üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.

Ürün ile Birlikte Faturası Gelmedi, Ne Yapmalıyım?
Kargo ile teslimi yapılan siparişlerin tamamı faturaya göre ve fatura ile kargo firmasına teslim edilmektedir. Resmi faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve bize bildiriniz. En kısa zamanda faturanın kendisi veya aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.