Sepetim:

Boş - 0,00 ₺
Sepetinizde hiç ürün yok.

0

İndirimli Ürün
MSI MEG B550 UNIFY-X (WİFİ) AM4 SOKET DDR4 5800mhz M2 HDMI USB3.2 ATX Anakart

More Views

MSI MEG B550 UNIFY-X (WİFİ) AM4 SOKET DDR4 5800mhz M2 HDMI USB3.2 ATX Anakart

Ürün Kodu : MSI-MEG-B550-UNIFY
Bu fiyata son 2 ürün !!!
3.469,40 ₺
VEYA
Hızlı Kargo ( Saat 15.00'e Kadar Verilen Siparişlerde )
Hediyeli Ürün

Detaylar

MSI MEG B550 UNIFY-X AMD B550 Soket AM4 DDR4 5800(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

MSI MEG Serisi - Oyunun EfendisiUç seviye gaming serisinin sınırlarını zorlamak için üretilmiş olan MSI’ın amiral gemisi modeli MEG Serisi, mevcut tüm gaming ürünlerin ötesine geçmeyi hedefliyor. Oyun verimliliğini arttırmak için mevcut cephaneliğimizin güçlü yönleri ile yenilikçi teknolojiyi bir araya getirdiğimiz en üst seviye gaming serisi olan MEG serisi, bir anakarttan çok daha fazlasını isteyen oyun tutkunlarına performans ve kişiselleştirmenin tam kontrolünü ele alma imkanı sunar.

Olağanüstü Soğutma Çözümü
 • Alüminyum G/Ç Kalkanı ve 7W/mK Termal ped: Tamamen alüminyum G/Ç kalkanı ve genişletilmiş soğutucu tasarımı sayesinde ısı dağılım yüzeyi genişlerken 7W/mK termal pedler de soğutucu üzerine daha fazla ısı transfer edilmesini sağlar.
 • MOSFET Plakası: Arkasında bulunan plaka sayesinde MOSFET üzerinden ısı dağıtımı daha verimli gerçekleşir.
 • Isı Borusu Tasarımı: İki MOS soğutucunun birleşimiyle ısı dağıtımı için daha fazla yüzey alanı.
 • Çift Taraflı M.2 Shield FrozrÇift taraflı M.2 termal çözümü, M.2 SSD’lere ekstra sağlamlık kazandırmanın yanında ısıya bağlı tıkanmayı da engelleyerek daha hızlı çalışmalarını sağlar.

Sisteminizin Sarsılmaz Temel Taşı
 • 6 katmanlı PCB tasarımı: Çok katmanlı PCB tasarımı, güç verimliliğini optimize ederek sisteminizin daha kararlı ve serin çalışmasını sağlar.
 • PCIe Steel Armor: Ekran kartlarını bükülmelere karşı korurken aynı zamanda elektromanyetik girişimi engelleyerek daha yüksek performans, kararlılık ve dayanıklılık sunar.
 • 14+2 Fazlı 90A Güç Aşaması: Dijital güç tasarımı, 90A güç yönetimi ve Titanyum Choke III dahil olmak üzere yüksek kaliteli bileşenler sayesinde sisteminiz en zorlu koşullarda dahi kararlı ve sorunsuz çalışır.
 • 2oz kalınlaştırılmış bakır PCB: Devre kartının kalınlaştırılması hem ısı gideriminin arttırılmasını, hem de yüksek performansın daha kararlı olmasını sağlar.

Sınırsız Bağlantı
 • 2.5G LAN: Tümleşik LAN Manager ve en son Wi-Fi 6 çözümü ile 2.5G LAN, gecikmesiz ve en iyi çevrimiçi deneyimi sunar.
 • En yeni Wi-Fi 6 Çözümü: En yeni kablosuz standardı, MU-MIMO ve BSS renk teknolojisi sayesinde 2400 Mb/sn hızlara ulaşabilir.
 • Hız Aşırtma İçin Özel: Birinci sınıf Ar-Ge tasarımı ve özel 2 dimm çözümü, dünya rekorunu kırmaya hazır dünya standartlarında bellek performansı sunar!
 • Dörtlü M.2 Konnektörleri: Dört adet M.2 yuvası, en yeni SSD’ler için 64Gb/sn’ye ulaşan bant genişliğiyle PCI-E Gen4 çözümünü destekler.

Üst Seviye Donanım TasarımıYılların tecrübesine sahip olan MSI, yüksek performanslı anakartlar üretmeye yabancı değil. Ar-Ge ve mühendislik ekiplerimiz, sayısız tasarımı gözden geçirip, çok çeşitli yüksek kaliteli bileşenleri değerlendirerek en zorlu koşullar altında dahi güvenilirlik sunan ürünler geliştirdi.

Daha Fazla Çekirdek ve Daha Yüksek Performans İçin Gelişmiş Termal TasarımDaha fazla çekirdeğe sahip işlemcilerde termal ve güç tasarımı, sıcaklığın düşük kalması için son derece önemlidir. MSI’ın genişletilmiş PWM soğutucu ve gelişmiş devre tasarımı sayesinde en üst seviye işlemciler bile MSI anakartlarda tam güç çalışabilir.

Çift Taraflı M.2 Shield FrozrDünyanın en hızlı SSD’leri bile ısındıklarında performansları düşebilir. Anakartın soğutma bloğu tasarımının bir parçası olarak çift taraflı M.2 Shield FROZR, gelecek nesil M.2 termal tasarımı olarak SSD diskinizin her zaman yüksek performansta çalışması için en iyi soğutma yöntemine sahiptir.

Total Fan ControlTotal Fan Controlanakartınıza bağlı tüm fanların denetimini kolay bir arayüz ile gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca, işlemci ve anakart için, fan hızlarını otomatik olarak ayarlayabilen 4 adede kadar sıcaklık hedefi atamanıza imkan tanır.

Sıvı Soğutma İçin Optimize EdildiPiyasadaki en popüler All-in-One ve özel sıvı soğutma çözümlerini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır.

14+2 Fazlı Sağlam Güç TasarımıToplam 14+2 dijital güç fazlı VRM tasarımı ile maksimum performansı ortaya çıkarın ve sürdürün. Çift güç konnektörü ve özel Core Boost teknolojisine sahip olan MEG serisi anakartlar, üst düzey işlemcilerin tüm meydan okumalarına hazır.

Core BoostCore Boost teknolojisi MSI'ın üstün dizaynını ve optimize edilen güç tasarımını bir araya getiriyor. Böylece işlemcinize daha hızlı ve kesintisiz güç sağlıyor. Çok çekirdekli işlemcilere destek vermesinin yanında CPU için de en uygun koşulları sağlıyor.

1 Saniyede Hız AşırtmaDaha fazla FPS mi gerekiyor? Daha fazla CPU ve belek gücü mü lazım? MSI Game Boost, bir saniyede hız aşırtma sağlayarak size daha fazla FPS almanız için gereken gereken performans artışını sunar.

Dahili G/Ç KalkanıÖnceden monte edilmiş olarak gelen G/Ç kalkanı ile montaj süreci sizin için daha güvenli ve kolay geçer. Patent bekleyen bu tasarım G/Ç portlarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda elektrostatik deşarjdan kaynaklanan hasarları da önleyerek oyun için sağlam bir temel oluşturur.

Clear CMOS ve Flash BIOS DüğmesiAnakartınızın BIOS’unu güncellemek artık bir kabus olmaktan çıkıyor. Flash BIOS düğmesi ile BIOS’u birkaç dakika içinde yükleyin ve oyuna devam edin. MSI anakartlar, sisteminizi başarılı bir şekilde yeniden başlatmanız için Clear CMOS ve Flash BIOS düğmesi olmak üzere 2 kolay kullanım seçeneği ile birlikte gelir.
XL KlipsBüyütülmüş PCI-E klipsi ile cihazlarınızı daha kolay takıp çıkarırken, PCI-E yuvasını güvende tutun.
EZ Debug LED (Hata Teşhis LED’leri)Başın belada mı? Ana bileşenleriniz için konumlandırılmış dahili LED’ler sayesinde bir sorunla karşılaştığınızda tam olarak nereye bakacağınızı bilir ve sorunu kolayca tespit edebilirsiniz.
Debug LEDDebug LED, kolay tanılama için yerleştirildi. Bir sorunla karşılaştığınızda, dijital LED ekranda görüntülenen kod sayesinde tam olarak nereye bakacağınızı bileceksiniz.
EZ LED KontrolAnakart üzerinde yer alan LED düğmesi ile aydınlatma efektinizi kolayca kontrol edin, açın/kapatın.

Bakır PCB Tasarımı2oz kalınlaştırılmış bakır PCB tasarımı, özellikle hız aşırtma yaparken iletkenlik ve ısı dağılımını arttırarak güvenilir performans sağlar.

Sisteminizi PCI-E Steel Armor İle GüçlendirinSteel ArmorPCB üzerinde çok daha fazla lehim noktasına sahiptir. Böylece ekran kartınızı güçlendirir ve PCI-Express sinyallerinin elektromanyetik girişimlere maruz kalmasını önleyerek daha yüksek bir GPU hızlandırması ile kesintisiz bir oyun deneyimi sunar.

En İyi Anakart KorumasıMSI anakartlar üzerinde bulunan çift kat topraklanmış montaj yuvaları, anakarta zarar verebilecek elektrostatik deşarj (ESD) dalgalanmalarına karşı Çift ESD koruması sunar. Böylece sınırsızca ve güven içinde sisteminizin tadını çıkarabilirsiniz.

Gaming Certified - En İyi Oyun PerformansıMSI anakartlar, en zorlu oyunlar için üretildi. Gaming anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarında kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.

Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar “Gaming Certified” statüsüne erişir ve gerçek bir MSI Gaming anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

Geliştirilmiş Performansİster bir oyuncu, ister PC tutkunu olun, gelişmiş özellikler ve en son teknolojiyle donatılmış olan yüksek performanslı MSI anakartlar sayesinde karşınıza çıkabilecek her türlü zorluğun üstesinden gelebilirsiniz.

Lightning Gen4 PCI-E ve M.2 Çözümü3. Nesil Ryzen işlemcileri kullanan MSI B550 anakartlar, piyasadaki en hızlı yerleşik depolama çözümü olan Lightning Gen 4 M.2'ye sahiptir. MSI Lightning Gen 4 PCI-E, maksimum transfer hızları için 64GB/sn tek yönlü bant genişliğine sahip en yeni ve en hızlı PCI-E ve M.2 veri aktarım çözümüdür. PCIe 4.0, eski ve yeni nesil arayüzlerle de uyumludur. Steel Armor tasarımı ve sunucu sınıfı PCB optimizasyonu sayesinde hiçbir taviz vermeksizin yeni nesil cihazların tadını çıkarabilirsiniz.

Hızlı ve Geleceğe Hazır DepolamaMSI B550 anakartlar en güncel depolama standartlarının tümünü destekler. Herhangi bir ultra-hızlı depolama aygıtını bağlamanıza olanak tanıyan bu özelliği, size oyun içinde avantajlar sağlar. Oyunlara daha hızlı başlayın, seviyeleri daha hızlı yükleyin ve böylelikle düşmanlarınıza karşı gerçek bir avantaja sahip olun.

Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk TestiMSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Extreme Memory Profile (A-XMP) TeknolojisiSistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Extreme Profile (A-XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi bellek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.

Hız Aşırtmanın Sınırlarını KeşfedinBirinci sınıf Ar-Ge tasarımı ve özel 2 dimm çözümü, dünya rekorunu kırmaya hazır dünya standartlarında bellek performansı sunar!

Dragon Center - Tek Bir Uygulama İle Oyun Sisteminiz Üzerinde Tam KontrolGelişmiş anakart özelliklerinin kontrolünü elinize almanız için yeniden tasarlanan Dragon Center, bir dizi MSI yardımcı yazılım programını tek bir merkezde toplayarak optimizasyonu yeni bir seviyeye taşıyor.

Click BIOS 5 - Oyun Tutkunlarının BIOS’uBIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. Click BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, siz oyun oynarken maksimum performansı elde etmeniz için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.

MSI APP PlayerBlueStacks ile yapılan özel işbirliği ile geliştirilen MSI APP Player, mobil oyunlar ve PC platformu arasında mükemmel bir geçiş sağlayarak özel ışıklandırması, daha iyi grafikler gibi birçok avantaj sunar.

Oyun İçinde AvantajınızMSI anakartlar sunduğu en etkileyici oyun içi avantajları ile oyuncuların istedikleri zaman oyuna hakim olmalarını sağlar; MSI anakartlarının gelişmiş ses ve LAN özellikleri, USB ve Mystic Light gibi özellikler ile herhangi bir oyun deneyimini sürükleyici bir hale dönüştürür.

Yüksek Bant Genişliği ve Düşük Gecikme SüresiMEG B550 Unify-X, yüksek bant genişliği ve düşük gecikme süreli 2.5G LAN’a sahiptir. Tümleşik 2.5Gbps bağlantı her zamankinden daha hızlı ve inanılmaz veri aktarım hızı sağlarken, MSI LAN Manager en iyi online oyun deneyimini sunar.

WiFi 6 ve Gerçek MU-MIMO TeknolojisiEn yeni OFDMA ve iki yönlü MU-MIMO teknolojilerine destekleyen WiFi 6, sinyal yoğunluğunun yüksek olduğu ortamlarda dahi 4 kata kadar ağ kapasitesi ve verimlilik sağlar. Veri paketini aynı anda yalnızca bir cihaza gönderebilen WiFi 5 ile kıyaslandığında, WiFi 6 aynı ağdaki tüm cihazlara aynı ve uyumlu bant genişliğini verimli bir şekilde dağıtır.

Yeni Nesil Intel WiFi AX ve Bluetooth2.4Gbps’e kadar AX hızları sunan MU-MIMO teknolojisine sahip Intel WiFi / Bluetooth çözümü ile yüksek hızlı kablosuz ağa bağlanın.

MSI LAN ManagerOptimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

MSI LAN Manager;
 • Oyunları otomatik olarak diğer uygulamalardan daha öncelikli tutar
 • Uygulamaların trafik önceliğini belirleme olanağı sunar
 • Her uygulama için bant genişliğini özelleştirme imkanı sunar

Audio BoostAudio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI anakartlar uzun yıllara dayanan tecrübesiyle oyunculara gerçek ve en iyi sesi sunuyor. En yüksek ses kalitesi için üst sınıf bileşenleri kullanan Audio Boost, oyun oynarken rakiplerinize karşı size açık bir avantaj sağlar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız. Audio Boost kullanarak gözleriniz kapalı bir şekilde düşmanlarınızın yerini tespit edebilirsiniz.

Audio Boost İle Ses Kalitesini Yükseltin
 • Yeni nesil yüksek çözünürlüklü ses işlemcisi (ALC1220)
 • Yüksek kaliteli ses kapasitörleri
 • Altın ses jakları, S/PDIF
 • İzole ses devresi
 • Birbirinden ayrılmış ses katmanları
 • De-Pop Koruması

Yepyeni Nahimic 3 İle Gelecek Nesil Ses DeneyimiYepyeni Nahimic 3 ile daha önce yaşamadığınız nefes kesen bir ses deneyimine hazır olun! Basit ve algısal yeni arayüzü ile Nahimic 3 sadece oyunlarda 3D surround deneyimini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda müzik, film ve konferans görüşmelerinde de sesi istediğiniz şekilde kontrol etmenizi sağlıyor.

USB 3.2 Gen2Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB cihazlarınız için çok çeşitli seçenekler sunan MSI MEG serisi anakartlar ile USB 3.2 Gen2 Type-A ve Type-C üzerinden 10Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında veri transferi gerçekleştirin!

Ön USB Type-C BağlantısıMSI anakartlar, oyuncuların en yeni USB cihazlarıyla bağlantı kurmasını sağlayan ön USB Type-C desteğine sahiptir. MSI PC kasalı bir sistem kurarak en pratik ve kullanışlı deneyime sahip olun.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C
 • 3 x USB 3.2 Gen2 Type-A
 • 4 x USB 2.0
 • 1 x HDMI 2.1
 • 1 x Klavye/Mouse
 • 2.5G LAN
 • Wi-Fi /Bluetooth
 • Clear CMOS Düğmesi
 • Flash BIOS Düğmesi
 • Optik S/PDIF-Çıkışı
 • 5 x HD Ses Bağlantıları
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1x 24-pin ATX ana güç bağlantısı
 • 2x 8-pin ATX 12V güç bağlantısı
 • 1x 6-pin PCIE güç bağlantısı
 • 6x SATA 6Gb/s
 • 4x M.2 slot (M-Key)
 • 1x USB 3.2 Gen 2 10Gbps Type-C port
 • 1x USB 3.2 Gen 1 5Gbps konnektörü (ek olarak 2 USB 3.2 Gen 1 5Gbps port desteği)
 • 2x USB 2.0 konnektörü (ek olarak 4 USB 2.0 port desteği)
 • 1x 4-pin CPU fan bağlantısı
 • 1x 4-pin water-pump fan bağlantısı
 • 6x 4-pin sistem fan bağlantısı
 • 1x Ön panel ses bağlantısı
 • 2x Sistem paneli bağlantısı
 • 1x Chassis Intrusion konnektörü
 • 1x 4-pin RGB LED konnektörü
 • 2x 3-pin RAINBOW LED konnektörü
 • 1x 3-pin CORSAIR LED konnektörü
 • 1x TPM modül konnektörü
 • 1x Clear CMOS jumper
 • 1x Güç butonu
 • 1x Reset butonu
Teknik Özellikler
İşlemciAMD Ryzen 5000 ve 3000 Serisi masaüstü işlemcileri (AMD Ryzen 5 3400G ve Ryzen 3 3200G ile uyumlu değildir) ve AMD Ryzen 4000 G-Serisi masaüstü işlemcileri destekler
SoketAM4
Yonga SetiAMD B550
Bellek2x DIMM, maks. 64GB, DDR4 1866/ 2133/ 2400/ 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200 MHz by JEDEC; AMD Ryzen 4000 G-Serisi işlemciler: DDR4 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3600/ 3733/ 3866/ 4000/ 4133/ 4266/ 4400/ 4533/ 4600/ 4733/ 4800/ 5000/ 5100/ 5300+ (Max. 5800) MHz by A-XMP OC MODE; 3. Nesil AMD Ryzen işlemciler: DDR4 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3600/ 3733/ 3866/ 4000/ 4133/ 4266/ 4400/ 4533/ 4600/ 4733/ 4800/ 4866/ 5000/ 5100+ MHz by A-XMP OC MODE
Genişleme Yuvaları1x PCIe 4.0/ 3.0 x16 slot, 1x PCIe 3.0 x16 slot, 2x PCIe 3.0 x1 slot
Grafik1 x HDMI 2.1 port, maks. çözünürlük: 4096x2160 @120 Hz / Maks. paylaşılan bellek: 16GB
Çoklu GPU Desteği2-Yollu AMD CrossFire Teknolojisi
Depolama6x SATA 6Gb/s, 4x M.2 slot (Key M)
RAID0/1/10
USBArka: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 4 x USB 2.0 / Ön: 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
SesRealtek ALC1220P Codec, 7.1-Channel High Definition Audio
LAN1x Realtek RTL8125B 2.5Gbps LAN
WIFI & BluetoothIntel Wi-Fi 6 AX200, Bluetooth 5.1
Form FaktörüATX, 30.4 cm x 24.4 cm (12 in. x 9.6 in.)
İşletim SistemiWindows 10 64-bit

MSI MEG B550 UNIFY-X AMD B550 Soket AM4 DDR4 5800(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliAMD
 • İşlemci DesteğiAMD Ryzen ™ 5000 ve 3000 Serisi masaüstü işlemcileri (AMD Ryzen ™ 5 3400G ve Ryzen ™ 3 3200G ile uyumlu değildir) ve AMD Ryzen ™ 4000 G-Serisi masaüstü işlemcileri destekler
 • YongasetiAMD B550
 • Soket YapısıAM4
 • Ram TipiDDR4 1866/ 2133/ 2400/ 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200 MHz by JEDEC; AMD Ryzen 4000 G-Serisi işlemciler: DDR4 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3600/ 3733/ 3866/ 4000/ 4133/ 4266/ 4400/ 4533/ 4600/ 4733/ 4800/ 5000/ 5100/ 5300+ (Max. 5800) MHz by A-XMP OC MODE; 3. Nesil AMD Ryzen işlemciler: DDR4 2667/ 2800/ 2933/ 3000/ 3066/ 3200/ 3466/ 3600/ 3733/ 3866/ 4000/ 4133/ 4266/ 4400/ 4533/ 4600/ 4733/ 4800/ 4866/ 5000/ 5100+ MHz by A-XMP OC MODE
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA6 x SATA 6Gb/s
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 10
 • M.24 x M.2
 • PCI-E Slot1x PCIe 4.0 / 3.0 x16 yuvası, 1x PCIe 3.0 x16 yuvası (PCI_E4) x4 hızını destekler, 2x PCIe 3.0 x1 yuvası (PCI_E2 & PCI_E3)
 • Ethernet (LAN)1x Realtek RTL8125B 2.5Gbps LAN
 • HDMI1x HDMI
 • USB1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen2 Type-A, 4 x USB 2.0
 • OverclockVar
 • Wi-FiVar
 • Kasa YapısıATX

Teknik Özellikler

Ürün Kodu MSI-MEG-B550-UNIFY
Yapı ATX
İşlemci Uyumu Intel
Anakart Çipseti AMD B550
Dahili Grafik İşlemci Var
Soket Tipi AM4 4th Gen
Bellek Tipi DDR4
Max. Bellek Kapasitesi 64 GB
Bellek Slot Sayısı 4
PCI-Express x16 Slot Sayısı 3
M2 SSD Uyumu Var
Görüntü Çıkışları HDMI
SATA3 Çıkışları (6Gb/s) 6
USB 3.0 Yuvası 3
USB 3.1 Yuvası Hayır
Garanti Süresi 2 Yıl

Taksit Seçenekleri

Tek Çekim

Kredi kartınızdan 3.469,40 ₺ çekilecek.
Axess (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 1.214,29 ₺ 3.642,87 ₺
4 Taksit 915,05 ₺ 3.660,22 ₺
6 Taksit 618,71 ₺ 3.712,26 ₺
9 Taksit 425,97 ₺ 3.833,69 ₺
12 Taksit 326,70 ₺ 3.920,42 ₺
WorldCard (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 1.220,07 ₺ 3.660,22 ₺
4 Taksit 923,73 ₺ 3.694,91 ₺
6 Taksit 627,38 ₺ 3.764,30 ₺
9 Taksit 427,89 ₺ 3.851,03 ₺
12 Taksit 329,59 ₺ 3.955,12 ₺
BonusCard (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 1.225,85 ₺ 3.677,56 ₺
4 Taksit 919,39 ₺ 3.677,56 ₺
6 Taksit 627,38 ₺ 3.764,30 ₺
9 Taksit 429,82 ₺ 3.868,38 ₺
12 Taksit 329,59 ₺ 3.955,12 ₺
ParafCard (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 1.202,73 ₺ 3.608,18 ₺
4 Taksit 915,05 ₺ 3.660,22 ₺
6 Taksit 612,93 ₺ 3.677,56 ₺
9 Taksit 416,33 ₺ 3.746,95 ₺
12 Taksit 320,92 ₺ 3.851,03 ₺
Maximum (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 1.812,76 ₺ 3.625,52 ₺
3 Taksit 1.220,07 ₺ 3.660,22 ₺
4 Taksit 923,73 ₺ 3.694,91 ₺
6 Taksit 627,38 ₺ 3.764,30 ₺
9 Taksit 429,82 ₺ 3.868,38 ₺
12 Taksit 332,48 ₺ 3.989,81 ₺
CardFinans (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 1.804,09 ₺ 3.608,18 ₺
3 Taksit 1.214,29 ₺ 3.642,87 ₺
4 Taksit 919,39 ₺ 3.677,56 ₺
6 Taksit 621,60 ₺ 3.729,61 ₺
9 Taksit 427,89 ₺ 3.851,03 ₺
12 Taksit 325,26 ₺ 3.903,08 ₺
Bankkart Combo - Ziraat Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 1.804,09 ₺ 3.608,18 ₺
3 Taksit 1.208,51 ₺ 3.625,52 ₺
4 Taksit 919,39 ₺ 3.677,56 ₺
6 Taksit 612,93 ₺ 3.677,56 ₺
9 Taksit 420,18 ₺ 3.781,65 ₺
12 Taksit 323,81 ₺ 3.885,73 ₺