Sepetim:

Boş - 0,00 TL
Sepetinizde hiç ürün yok.

0

1-Üründen Memnun Kalmadım. İade Edebilir Miyim?
14 gün içerisinde memnun kalmadığınız ürünü, ürün kutusu ve ürünün kendisine herhangi bir hasar vermediğiniz sürece iade edebilirsiniz.

2-İade Talebi Oluşturma
Müşteri Destek Sayfasından ( https://www.teknobiyotik.com/helpdeskultimate/customer/ ) "Ürün İade Talebi"ni seçerek destek talebi oluşturunuz. Oluşturduğunuz destek talebine 24 saat içerisinde izlemeniz gereken prosedür cevap olarak gelecektir. Bu şekilde ürününüzü faturası ile birlikte, kargoda hasar görmeyecek şekilde ve tekrar satılabilirliği bozulmayacak şekilde paketleyerek geri gönderebilirsiniz.

Eğer iade talebi ile geri yollanan ürün tarafımızca yapılacak kontrollerde ürünün aksesuarında herhangi bir eksiklik veya ürün ambalajında yeniden sıfır ürün gibi satılmasını engelleyecek oranda bir bozulma varsa ve bu tüketiciden kaynaklanıyor ise ürün için belirlenen değer azalması müşterimizden tazmin edilir.

3-Ürünü Hangi Kargo Firması İle Göndereceğim?
İade ürünlerinizi Aras Kargo ile göndermeniz gerekmektedir.

4-Ürünüm Kutudan Arızalı Çıktı. İade Edebilir miyim?
Ürününüzün arızalı çıkması durumunda 30 gün içinde çalışan ürünle birebir değiştirilmektedir. Bu durumda kargo ücreti Teknobiyotik tarafından karşılanır. Aldığınız ürün arızalı ancak iade etmek istiyorsanız: bknz Madde-2

5-Sitenizden PC Topladım. İade Edebilir Miyim?
Sitemizden topladığınız kişisel bilgisayarlar(PC) sizin istekleriniz ve kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlandığından iade edilemez.

6-İadem Onaylandı Paramı Ne Kadar Sürede Alabilirim?
Ürün iadelerinde para iadeleri 10 gün içerisinde yapılmaktadır. Kredi kartından taksitli yapılan satışlarda banka taksitli şekilde geri ödemektedir. Havale - posta çeki şeklinde yaptığınız ödemeler, aynı şekilde tarafınıza geri ödenecektir.

7-Firmalar İçin Ürün İade Ederken Dikkat Etmem Gereken Konular Nedir?
- Faturanız kurumsal olarak düzenlendi ise; kurum tarafından kesilen iade faturası ile birlikte göndermeniz gereklidir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır. E-fatura mükellefi olan firmaların iade faturalarını sistem üzerinden göndermesi gerekmektedir.
 

ÖNEMLİ!: Ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında şu ürünler ambalajları açıldıktan sonra yukarıdaki koşullar dahilinde iade edilemez!
- Açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünler (örn : kulaklık gibi kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler).
- Tek kullanımlık ürünler (örn: kopyalanabilir yazılım ve programlar), hızlı bozulan veya kısa ömürlü ürünler (örn: her türlü yazılım ve program, kaset, VCD, DVD, Blu-Ray, hazır bilgisayar, toplama bilgisayar, taşınabilir bilgisayar, ekran koruyucu (film),kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.).
- Özel istek üzerine hazırlanan ürünler (örn: Montajlı PC konfigürasyonları, opsiyonları ile birlikte hazırlanıp konfigüre edilen ürünler)