Sepetim:

Boş - 0,00 ₺
Sepetinizde hiç ürün yok.

0

Teknobiyotik Hakkında

Teknoloji Tutkunlarının İlacı Teknobiyotik, teknoloji ürünlerine odaklı online alışveriş sitesidir.

12 markanın Türkiye Distribütörü Akortek Bilişim’e ait olan Teknobiyotik, teknolojiyi iyi bilenler tarafından teknoloji tutkunlarına en iyi hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur.

Benzersiz ürün filtreleme sistemi, gelişmiş ürün karşılaştırma özellikleri ile rakiplerinden ayrılmaktadır. İhtiyaç duyulan özellikler doğrultusunda ürün arama işlemini son derece kolaylaştıran filtre sistemi ve sınırsız ürün karşılaştırma özelliği ile benzersiz bir satış deneyimi sunmaktadır.

Günümüzde online alışveriş sitelerinde en çok şikayet edilen arızalı ürün takibi işlemi Akortek Bilişim’in deneyimli teknik kadrosu sayesinde çok hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır. Online destek taleplerine gelişmiş müşteri hizmetleri bölümü aracılığıyla en hızlı şekilde cevap verilmektedir.

Facebook ve Twitter gibi yeni nesil iletişim kanallarını amacına uygun şekilde kullanan Teknobiyotik, sizlerin güncel ürünlerden ve fırsatlardan en hızlı şekilde haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Teknoloji alışverişinde arayıp da bulamadığınız benzersiz deneyim için doğru adrestesiniz.

Akortek Bilişim Hakkında

Akortek Hakkında

2007 yılında bilişim sektöründe yıllarca çalışmış profesyoneller tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluş gayesi performanslı bilgisayar bileşenlerini ve yeni nesil teknoloji ürünlerini ülkemizin hizmetine sunmak olmuştur.

Aerocool, Akasa, High Power, UC-Logic markalarının distribütörlüğü ile ticaret hayatına başlayan Akortek Bilişim geride kalan yıllar içerisinde Artisul, Galax, Seasonic, Silverstone,  Yunmai ve Xp-Pen markalarının Türkiye distribütörü olmuştur.

2009 yılında DARK ve TX markalarını tescil edip binlerce çeşit ürünü yerli markalarıyla geliştirme başarısını gösteren Akortek Bilişim, 2010 yılında www.teknobiyotik.com elektronik perakende sitesini de tüketicilerin hizmetine sunmuştur.

Türkiye çapında en büyük bölgesel toptancılar, 1000+ kayıtlı bilişim bayisi ve ülkemizin önde gelen e-ticaret platformaları aracılığıyla distribütörü olduğu markalarda 50 farklı kategoride binlerce farklı ürünü tüketicilere ulaştırmaktadır.

2019 yılı itibariyle DARK marka Masaüstü Bilgisayar ürünleri Devlet Malzeme Ofisi tarafından onaylanmış ve DMO web sitesinde satışa sunulmuştur.

Tuzla’daki 4000 m2 kapalı alana sahip operasyon merkezi, Haliç Pazarlama ve Ar-Ge merkezi, 45 personeli ile ülkemize ve bilişim sektörüne hizmet vermekten gurur duymaktadır.


 Distribütörlüğünü Yaptığımız Markalar

2001 yılında gelişmiş soğutma ve kasa ürünleri üretmek amacıyla kurulan AeroCool, son yıllarda ürün gamını güç kaynakları, kasa fan ve fan kontrolcüleri, oyuncu ekipmanları gibi bilgisayar bileşenleri ile genişletmiştir. 2009 yılında lanse ettiği PGS serisi oyuncu kasalarının yakaladığı başarıyı dünya çapında tanınan Xpredator kasa serisiyle perçinleyen Aerocool; 2012 yılında ise kasa, güç kaynağı, mouse, mouse pad ve kulaklık ürünlerinden oluşan Strike-X ürün ailesini oyuncuların beğenisine sunmuştur. 2013 yılına gelindiğinde GT, GT-S ve DS Cube kasalarla ürün portföyüne dinamizm katan Aerocool; Project 7, P7-C1, DS 230 serisi gibi LED kasaları ve Oyuncu Koltuklarıyla farkını 2017 yılında da göstermiş ve 2019 yılında da Quartz, Rift BG, Klaw ve Scar Serisi Kasalarıyla adından söz ettirmeye devam etmektedir.
1997 Yılında, bilgisayar dünyasının taleplerini karşılamak için kurulan Akasa, İşlemci Soğutucular, Soğutucular, Fanlar, NUC Bilgisayar Kasaları, Mini-ITX Bilgisayar Kasaları ve Güç Kaynaklarını içeren kapsamlı bir şekilde yüksek kalite teknoloji ürünlerini tasarlamış ve üretmiştir. Özellikle Intel ve AMD gibi iki dev markanın işlemcilerinin uyumluluğu noktasında Akasa, diğer rakip markalardan ayrılmaktadır. Farklı ülkelerde 5 farklı şubesi olan Akasa, "Intel Onaylı Soğutucu Üreticisi" ve "AMD Kalifiye Sistem Ortağı" olarak çalışmalarını sürdürmektedir. "Üstün Tasarım Mühendisliği" sloganıyla Akasa, kalite ve özelliklerinden ödün vermeden PC bileşenleri ve aksesuarları üretmeye devam ediyor.
Düşük gürültülü PC soğutucuları ve termal bileşenlerinin lider üreticisi olan ARCTIC, sessiz soğutma sistemlerine yönelik trendi başlattı ve şekillendirmeye devam ediyor. ARCTIC, geniş bir CPU/GPU soğutucuları ve fan yelpazesine ek olarak, yüksek kaliteli monitör kolları ile de pratik teknik ekipman üretiyor.

Kurucusu Magnus Huber tarafından yönetilen şirketin Almanya, Hong Kong ve ABD'de ofisleri bulunmaktadır. Başta Türkiye'deki ayağı Akortek Bilişim olan ARCTIC'in 45'ten fazla ülkede yüksek kaliteli ve uygun fiyatlarla satılan yenilikçi ve kullanıcı dostu ürünleri bilgisayar tutkunlarının vazgeçilmezi olmuştur.
1995 Yılında kurulan, Kablosuz ve Kablolu Grafik Tablet, LCD Grafik Tablet, LED Çizim Tableti ve Grafik Tablet Aksesuarları gibi ürün gruplarında dünya çapında bir firma olan Huion Animation Technology firmasının, 2015 yılından beri faaliyet gösteren Artisul Markası, adını İngilizce “Sanat Ruhtur” anlamına gelen “Art is Soul” cümlesinden türetilmesinden almıştır. Artisul, yaratıcı bireylerin bu modern çağda sanat yoluyla kendilerini ifade etmelerine yardımcı olmak için LCD Grafik Tabletler ve Aksesuarlar ürün gruplarında faaliyet göstermektedir.
Carlinkit, olarak çoklu ekran ara bağlantı teknolojisini geliştiren ilk şirketlerden biridir. 2014 yılında araç ağ sistemlerinin geliştirilmesi ve satışına odaklanan yenilikçi bir şirket olarak kurulduk. Ayrıca, araç sahiplerine olgun araç ara bağlantı çözümleri ve akıllı ve insancıllaştırılmış seyahat deneyimi sağlayan çoklu ekran ara bağlantı teknolojisi ile ilgili bir dizi patente sahibiz.
Sürüşün Keyfini Çıkarın, Hayatın Tadını Çıkarın
FITCAMX her zaman Orijinal görünümlü araç kameralarının kullanımına ve yeniliğine odaklanır ve benzersiz kablosuz kurulumu araç sahiplerinin çoğu tarafından tanınır ve tercih edilir. Şimdiye kadar FITCAMX, piyasadaki yaygın araçların çoğunu kapsayan 8000 özel araç modeline sahiptir. 2015 yılında FITCAMX, sürüş görüş hattını engellemeyecek orijinal dikiz aynası arka kapak şekli tasarımının 1:1 restorasyonuna sahip ilk orijinal tarz araç içi kamerayı geliştirdi. 2017 yılında, piyasadaki ilk tak ve çalıştır araç içi kamera FITCAMX tarafından geliştirildi. Yağmur sensörü/okuma ışığı/adaptif hız sabitleme sensörü/sunroof ve diğer ekipmanlardan güç alır. Kurulumu kolaydır ve araç garantisini etkilemez.
Akortek Bilişim'in kendi markası olan Dark üst seviye oyuncu kasaları, RAID destekli depolama ürünleri, medya oynatıcılar gibi kaliteli ürünlerle 2009 yılından beri Türkiye'de kendine önemli bir yer edinmiştir.
90’ lı yıllarda dünyaca ünlü markalara ekran kartı tasarımı ve üretimiyle ekran kartı pazarına giriş yapan Hong Kong merkezli Galax, yine aynı senelerde kendi markası ile ekran kartı üretimine başlamıştır. EX, 1-Click OC ve HOF gibi birçok model ile oyuncuların beğenisini kazanan Nvidia’ nın güçlü bir partneri olan Galax, 2017 senesinden günümüze Akortek Bilişim distribütörlüğünde Türkiye pazarına sunulmaktadır.
Dünyanın en güvenilir güç kaynağı üreticilerinden biri olan Sirtec International tarafından üretilen High Power Güç Kaynakları 20 yılı aşkın bir zamandır Dünya Piyasasında adından sıkça söz ettirmektedir. Yıllar içinde High Power markası farklı müşteri türlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesini genişletmiştir. 2019 Yılında da Performance GD Serisi güç kaynaklarıyla +3,3V ve +5V çıkışlarını daha yüksek bir verime ulaştırmak için “DC to DC Dönüştürücü” teknolojisine adım atmıştır.
Otomotivde Elektronik Bileşenlerin Üretimi ve Dağıtımı Otomotiv satış sonrası pazarında yüksek kaliteli çözümler sunuyoruz. Misyonumuz, insanlar için akıllı bir otomotiv sürüş deneyimi, insanlar, araçlar ve yaşamları arasında mutlu ve güvenli bilgi alışverişi yaratmaktır. Özellikle BMW ve Mercedes-Benz, Audi, Porsche, Landrover gibi Alman otomobilleri için özel kaliteli çözümlerimiz siz değerleri araç sürücülerine sunulmaktadır.
Ottocast, araç elektroniği ürünlerinde küresel bir markadır. Kendimizi CarPlay uygulamaları ve adaptörleri geliştirmeye adadık. Otomobillerin sadece bir ulaşım aracı değil, aynı zamanda evinizin ve dijital yaşamınızın bir uzantısı olduğu bir gelecek görüyoruz. Ottocast'ın ürünleriyle, aracınızdaki favori uygulamalarınıza ve özelliklerinize kolayca erişebilir, sorunsuz ve keyifli bir sürüş deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. İster işe gidiyor olun, ister ayak işlerinizi hallediyor olun veya bir yolculuğa çıkıyor olun, Ottocast çevrenizdeki dünyayla bağlantı kurmanıza yardımcı olmak için burada. Ottocast olarak, araç içi deneyimin geleceğiyle bağlantı kurmaya inanıyoruz.
2013 senesinden günümüze yüksek mühendislik tasarımı NYX Pro, Paean gibi PC kasaları, özelleştirilebilir işlemci ve kasa soğutma çözümleri ile dikkat çeken Raijintek 2020 senesinden günümüze Akortek Bilişim güvencesi ve geniş ürün yelpazesi ile PC oyuncularının yeni gözdesi.
SeaSonic Electronics Co Ltd, 1975 yılında alanında uzman mühendisler tarafından kuruldu. SeaSonic markası kuruluşundan bu yana, teknolojik olarak gelişmiş, yüksek kaliteli ürünlerin araştırılması, geliştirilmesi ve üretimi konusuna odaklanmış ve çalışmalarını titizlikle sürdürmüştür. 1981 yılında SeaSonic, bu pazardaki ilk marka ve üreticilerden biri olmak için PC güç kaynakları üretimini genişletti. 2009 Yılında ürettiği X Serisi Güç Kaynaklarıyla 80+ Gold sertifikalı güç kaynaklarıyla dünya piyasasında bu alanda ilk marka oldu. 2017 Yılının sonunda piyasaya sürdükleri Focus Plus Serisi ile Seasonic, Güç Kaynağı Markaları arasındaki yerini iyice sağlamlaştırmıştır.
Seçkin bir mühendis ekibiyle 2003 Yılında kurulan Silverstone, Bilgisayar Kasası, Güç Kaynağı, İşlemci Soğutucu, Fan, Genişleme Kartı ve Kablo ürün gruplarında dünyanın lider firmalarından biridir. Kurulduğu günden beri müşterilerine geniş bir seçenek yelpazesi sunarak, ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırmıştır. Dünyanın farklı yerlerindeki bölge ofisleriyle Silverstone, sadece bilgisayar kullanıcıları için değil, multimedya kullanıcıları için de birçok seçenek yaratmıştır.
Thermal Grizzly 2013 yılında Dipl.-Inf. (FH) Wolf Eike Salow tarafından Hamburg'da bir şahıs şirketi olarak kuruldu. Eike Salow'un B. Eng. ile işbirliğine girmesinin ardından 2015 yılında ilk termal macun piyasaya sürüldü. Roman Hartung (der8auer e.K.) ile ürün geliştirme konusunda işbirliğine girdi.
"Isı iletkenleri, ısı transfer ortamı ile ısı emici arasındaki ısı transferinde zayıf bir noktayı temsil eder. Amacımız bu zayıf noktayı ortadan kaldırmak. Bu hedefe yüksek performanslı ısı iletken ürünlerle ulaşma fikri birkaç yıldır var" diyor Eike Salow.
ELEKTRONİK EGZOZUN BİR İSMİ VAR VE BU İSİM - THOR
Dizel veya benzinli motorunuz gerçek bir spor araba gibi ses çıkarmıyor mu? Sekiz silindirli bir motorun kükremesini duymak ister misiniz?
THOR adında devrim niteliğinde bir elektronik egzoz sistemi sunuyoruz - sadece bir metal kaplı süper güçlü hoparlör ve bir mobil uygulama aracınızı efsanevi bir spor otomobile dönüştürecek. Her yeni gün yeni bir arabanın sahibi olacaksınız!
Akortek Bilişimin kendi markası olan TX, ekonomik fakat gerçek etiket değerinde güç kaynakları ve giriş seviyesi sistemlere uygun mini ve midi tower kasa ürünlerini içermektedir.
Taşınabilir monitörlerinin araştırma, geliştirme ve satışına adanmış 2015 yılında kurulmuştur. Firmamız Ar-Ge, üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri entegre etmektedir. Ve ürünlerimiz dünya çapında 160'tan fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir. Avrupa, Amerika ve Güney Kore'de dikkat çekici sonuçlar elde ettik. Yenilikçiliğin geleceğe öncülük etmesi ve önce hizmet ilkesine bağlı kalarak müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmetleri sunuyoruz.