Sepetim:

Boş - 0,00 ₺
Sepetinizde hiç ürün yok.

0

GİZLİLİK POLİTİKASI

Akortek Bilişim San ve Dış Tic Ltd Şti ("Teknobiyotik") olarak, kullanıcılarımızın www.teknobiyotik.com (Websitesi) internet sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, hizmetlerimizden güvenli ve eksiksiz şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla sitemizi kullanan üyelerimizin gizliliğini korumak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda, kişisel bilgiler Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla bilgilendirilecektir.

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.

Teknobiyotik.com, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Teknobiyotik.com gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın websitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Teknobiyotik.com’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Teknobiyotik.com, kullanıcılara ve kullanıcıların Web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler.

Her Kullanıcı, işbu Websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

TeknoBiyotik Mobil Uygulama Veri Kullanımı & Gizlilik Politikası

Google PlayStore üzerinden indirebileceğiniz mobil ugulamamız telefonunuzun standart web tarayıcı altyapsını kullanmaktır.

Telefonunuzda kurulu olarak gelen "Standart Web Tarayıcınızın" erişim ayarlarını kendiniz belirlemelisiniz.

Tarayıcınızın veri / konum gibi paylaşım ayarlarından TeknoBiyotik uygulaması sorumlu değildir.

Mobil uygulamamız sizin ( kamera / lokasyon / kontak listeniz vb ) kişisel bilgilerinize erişmez, bu bilgileri almaz, depolamaz, herhangi bir yere iletmez.

Mobil uygulamamız veri kullanımı ve paylaşımı, kullanıcı analizi gibi özelliklere sahip değildir.

Mobil uygulamamız sadece mobil telefonlardan da sitemizin kullanılabilmesi ve müşterilerimize bildirim iletmek amacıyla geliştirilmiş ve sunulmuştur.

Mobil uygulamamız sizi web sitemize eriştirdiği için uygulama içinde yapacağınız işlemlere aynı zamanda https://www.TeknoBiyotik.com sitemizden de erişebilirsiniz. Burada yaptığınız tüm işlemler web sitesinde yapılan işlemler olarak değerlendirilir. Web sitemize sipariş veya üyelik esnasında verdiğiniz bilgiler de web sitemizde güvenli alanlarda tutulmaktadır.

Banka ödeme bilgileriniz kayıt altında değildir. Uygulama üzerinden sipariş geçerken ödemeniz kullandığınız banka sistemiyle gerçekleşmektedir.

Uygulamamızı kurduğunuzda sadece TeknoBiyotik.com sitesindeki indirimlerle ilgili bilgilendirimler ve kampanya duyurularını almayı kabul etmiş olursunuz.

Sitemize girdiğinizde tarayıcınız ve sitemiz arasındaki tüm veri iletişimi 256 Bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir.