Sepetim:

Boş - 0,00 ₺
Sepetinizde hiç ürün yok.

0

Dark Guardian PRO 750W 80+ GOLD 4x12cm ARGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGRPRO750GD)

More Views

Dark Guardian PRO 750W 80+ GOLD 4x12cm ARGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGRPRO750GD)

Ürün Kodu : DKCHGRPRO750GD
7.254,00 ₺

%2 Havale İndirimi ile: 7.108,92 ₺

VEYA
Hızlı Kargo ( Saat 15.00'e Kadar Verilen Siparişlerde )
Ücretsiz Kargo

Hızlı Gözat


  • 3x Ön ve 1x12cm ARGB Adreslenebilir LED Fanlı

  • Full Mesh Ön Panel ile Maksimum Hava Akışı

  • 3pin ARGB Anakart Bağlantısı veya Dahili Kontrolcü Bağlantısı

  • Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel

  • Dahili Güç Kaynağı: HighPower 750W 80+ GOLD

Pinterest
Telegram
WhatsApp

Detaylar

Yeni Nesil Dark GUARDIAN PRO, 4x12CM ARGB Ring LED Fan, Full Mesh Ön Panel, T-Glass Süper ATX Oyuncu Kasası !
Efsane Yenilendi, 4x12cm ARGB Fan, 4mm T-Glass Cam Yan Paneli, Ultra Geniş İç Hacimli Yapısı ile Oyuncuların Yeni TercihiEfsanelerin Efsanesi ARGB Dark GUARDIAN PRO!
Kaliteden anlayan ve profesyonel bir oyuncu kasasında olması gerekenleri bilen kullanıcıların yeni seçimi yüksek performans kasası Dark GUARDIAN PRO, yepyeni agresif dış görünümü, 4x 12cm Ultra Bright ARGB Ring LED fanı ve bileşenlerinize seyir zevki kazandıracak 4mm temperli cam yan panel ile kusursuz bir şekilde donatıldı. 3x 12cm Ultra Bright ARGB Ring LED ön panel fanları ile kasırgalar yaratan Dark GUARDIAN PRO, 1x 12cm Ultra Bright ARGB Ring LED arka panel egzoz fan ile kasa içinde oluşan sıcak havayı hızlıca tahliye eder ve rakipsiz soğutma performansına ulaşır. Yeni nesil süper ATX şasi yapısı sayesinde anakart bölümü ile HDD ve PSU bölümü birbirinden izole edilerek yüksek soğutma performansı kusursuzlaştırılmıştır. En geniş CPU soğutucular için 165mm derinlik ve en performanslı ekran kartları için 380mm derinlik desteği sunan Dark GUARDIAN PRO üst seviye oyun/performans isteyen bilgisayar tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar!
Güçlendirilmiş Siyah Çerçeveli Yan Cam Panel ile Kusursuz Seyir Keyfi !
Yeni Dark GUARDIAN PRO, bileşenlerinizi en net şekilde izlemeniz için yan paneli full cam olarak tasarlanmıştır. 4mm kalınlığında temperli(güçlendirilmiş) cam yan panele ve cam panelin etrafında siyah çerçeveye sahip. Dark GUARDIAN PRO ile birlikte gelen 4x Ultra Bright ARGB Ring LED fanların vereceği ARGB şölen ile bileşenlerinize bakmaya doyamayacaksınız !ARGB ile Renkleri Zevkinize Göre Kontrol Edin !

3pin ARGB anakart bağlantısıyla yerinizden kalkmadan 16 milyon renk paletinden seçtiğiniz renk ile kasanızı istediğiniz şekilde tasarlayın. Dark Guardian PRO'nun fanları özel olarak tasarlanmıştır. Üstelik ARGB renk kontrolcüsü piyasada bulunan tüm anakartlar ile uyumlu!

ARGB Anakartı Olmayanlar Üzülmesin ! Kumandanız Var!

Gönül ister ki her oyuncunun anakartında ARGB bağlantısı olsun ama sizinkin de yoksa üzülmeyin! Dark Guardian PRO kasanın kumandası ile renk ve fan hızlarını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Bu sayede onlarca ön tanımlı ARGB renk geçişlerinden istediğinizi seçin ve renk cümbüşünü kasanıza getirin. 

4x Dahili Ultra Bright ARGB Ring
 LED Fanlar ile Ekstra Fan Alma Derdi Ortadan Kalkıyor!
Dark GUARDIAN PRO' yu diğer kasalardan ayırt eden bir diğer özellik ise ekstra fan ihtiyacınızı tamamen ortadan kaldıracak şekilde kasa içi en yeni nesil 4 adet Ultra Bright ARGB Ring LED fanlar ile birlikte gelmesidir. Üstelik agresif ring yapısı ile odanız veya kullanım alanınız Dark GUARDIAN PRO'ya teslim olacak!

Kademeli Fan ve LED Kontrolcü Devresi
Toplamda 8 adet 12cm fan takarak yüksek soğutma performansını kasanıza yaşatabileceğiniz kademeli fan kontrolcü devresi Dark Guardian PRO ile birlikte geliyor. Fanları kolayca kontrol edip görsel olarak herhangi bir kirlilik oluşturmaması için yan panele montajlı ve gizlenmiş olarak gelen fan kontrolcü sayesinde fanlarınızı düşük ve yüksek yoğunluklu olarak ayarlayabilirsiniz. Düşük fan hızları ile geceleri daha düşük ses seviyesinde rahatça oyun oynayabilirsiniz. Dilediğiniz zaman tekrardan tam performans olarak çalışmasını sağlamak da çok kolay. Mode tuşu ile dilediğiniz modu seçip ruhunuzu renklerle yansıtabilirsiniz.

Soğutmada Mükemmellik GUARDIAN PRO'dan Sorulur !
Kasanızın ön panelindeki full mesh panelin hava deliklerinden 3x 12cm Ultra Bright ARGB Ring LED'li fanlar ile süzülen taze hava kasa içi bileşenlerinizi soğutacak. 1x 12cm arka panel egzoz fanı üzerinden dışarı hızlı bir şekilde transfer edilecek. Toplam 8 adet fan takabileceğiniz Dark GUARDIAN PRO kasanızın içinde fırtınalar estirmek sizin elinizde!


Full Mesh Yapılı Ön Paneli ve Toz Filtresi ile Tam Bir PRO!
Bilgisayar kasası tercihinde görsellikle birlikte performansa da önem verenler için Dark GUARDIAN PRO, ön paneli full mesh yapılı özel bir tasarıma sahiptir. Agresif yapılı boydan boya uzanan yan kıvrımları ve detayları öne çıkaran dokunuşlar ile kasanıza agresiflik katar. Benzersiz bir görünüm ve kışkırtıcı yapısıyla Dark GUARDIAN PRO, gerçek bir savaşçının ruhunu yansıtır. Görselliğinin yanında performansıyla da ses getirecek olan Guardian PRO'nun ön panelinde tüm sistem bileşenlerin sağlıklı bir şekilde çalışması için toz filtresi bulunmaktadır.Tüm Bağlantılar Elinizin Altında!
Dark GUARDIAN PRO yeni nesil oyuncu performans kasasının ön panelindeki bağlantıları sayesinde güncel harici cihazların kablolu arabirimlerine destek verir. Ön panelde bulunan 1x USB 3.0 ve 2x USB 2.0 portlarından geleneksel depolama cihazlarınızı yüksek hızlarda bağlayabilir, kulaklık ve mikrofon girişlerini sürekli olarak elinizin altında bulabilirsiniz. Aynı zamanda Ultra Bright ARGB Ring LED'leri kontrol edebileceğiniz LED tuşu bulunan Dark GUARDIAN PRO fanlarının ışıklarını dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz veya modlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Sizin kasanız sizi havanız !
Manyetik Üst Fan Filtresi ile Kusursuz Temizlik, Maksimum Isı Transferi
PC tutkunları iyi bilir, uzun süre kullanılmayan bilgisayarların üst kısımları tozlanır. Dark GUARDIAN PRO kasanızın üst bölümünde bulunan mıknatıslı toz filtresi sayesinde çevrede bulunan tozlar hiçbir şekilde kasanızın üst bölümünden kasanıza giremeyecek. Manyetik tasarımı sayesinde istediğinizde çıkarıp yıkayabileceğiniz fan filtresini, kuruduğunda; vida ya da aparata ihtiyacınız olmadan kolayca yerine takabilirsiniz.

38cm VGA ve 16,5cm İşlemci Soğutucu Desteği
AMD Radeon 5700XT veya Nvidia GeForce RTX 2080Ti gibi uzun oyuncu kartlarını sorunsuzca kullanabilmeniz için Dark GUARDIAN PRO 38cm uzunluğa kadar ekran kartı desteği sağlar. İşlemci soğutucu olarak ise  Dark Freezer X120/124, Akasa Venom, Nero 3 ve Silverstone AR01 gibi 165mm yüksekliğe kadar soğutucu kullanabilir ve işlemcinizin performansını daima maksimumda tutabilirsiniz. 

Özel Tasarım Tünelli Yapı
Kasa içi hava dolaşımına daha az etki etmesi için geliştirilen Süper ATX şasi tasarımında alt bölüm özel tasarım kabin ile kapatılmıştır. Bu sayede disklerin, güç kaynağının ve kabloların hem hava transferine hem de seyir zevkine engel olmaması sağlanmıştır. Ayrıca modifiye seven kullanıcılar kasalarını istedikleri gibi düzenleyebilmeleri için kabin üzerinde sticker, boya vs. kullanarak kendi tasarımlarınızı oluşturabilir ve kasanın dev penceresinden tüm ihtişamını gözler önüne serebilirler.

Vidasız 2 Adet 3.5" Sürücü Yuvası
Dark GUARDIAN PRO yüksek ve hızlı veri depolaması için kullanabileceğiniz 2 adet 3.5" / 2.5" disk yuvasına sahiptir. Kızaklı tasarımı ile 3.5" disklerinizi vidasız bir şekilde Dark GUARDIAN PRO' ya montajlayabilirsiniz. Kızakların her birinde bulunan 2.5" vida delikleri sayesinde toplamda 7 adet 2.5" SSD/SSHD/HDD'yi sisteminize dahil edebilir ve kasanızın gücüne güç katabilirsiniz.

2.5" Diskiniz için Ekstra Görünmez Bölme
Anakart arkasında 2.5" SSD ya da 2.5" HDD/SSHD gibi ince yapılı disklerinizi eklemek için görünmez bir bölmeye sahip olan Dark GUARDIAN PRO, kasa içi hava dolaşımını etkilemeden disklerinizi konumlandırmanızı sağlar.

3.5" Disklerinizi Kolayca Sabitleyin!
Dark GUARDIAN PRO' nun vidasız sürücü kızakları 3.5" disklerinizi kolayca sabitleyebilmeniz için kızaklı yapıda tasarlanmıştır. Disk kızağını yerinden çıkarıp 3.5" diskinizi yerleştirmek için hiç bir şekilde kanırtmadan zorlamadan sağa ve sola hafifçe çekin, diskinizi kızak içine vida deliklerine uyacak şekilde yerleştirin, genişlettiğiniz yuvayı tekrar hafifçe kapatın ve kızağı yerine itin. Süper ergonomik vidasız montajın keyfini yaşayın!

Süper ATX ile Kablolarınız Çok Daha Derli Toplu
Bilgisayar sistemlerinin kasa içi düzenini sağlamak için Dark GUARDIAN PRO kolay kablo yönetimi sağlayan özel hazırlanmış kablo boşluklarına sahiptir. Bu boşlukları kullanarak Süper ATX şasi yapısının sunduğu ayrılmış HDD ve PSU bölümüne anakart kablolarınızı taşıyabilecek, etkili kablo yönetimi yapabileceksiniz. Bu sayede hem görsel olarak kasanıza zerafet katabilir hem de bileşenleri kusursuz izlemenin keyfini sürebilirsiniz.

Mid Tower Kasa Yapısı
Dark GUARDIAN PRO Mid Tower kasa yapısı ile dikey yapıdadır. ATX, Micro-ATX ve Mini-ITX anakartlar ile tam uyumlu şekilde tasarlanan çağımızın en çok tercih edilen kasa boyutuna sahiptir.

Dertsiz CPU Soğutucu Montaj Boşluğu
Sisteminize sonradan işlemci soğutucusu eklemek isterseniz kasanızda bulunan işlemci montaj boşluğu ile anakartınızı sökmeden montaj imkanına kavuşabilirsiniz.

Çıkarılabilir Alt Fan Filtresi
Güç kaynağınızın daha uzun ömürlü olması ve stabil çalışması için tozdan korunması gerekir. Dark GUARDIAN PRO' da alta konumlandırılan güç kaynağınızı tozdan korumak için kasanızın içini açmadan çıkarabileceğiniz ve temizleyebileceğiniz yıkanabilir fan filtresi bulunmaktadır. Yüksek ayakları ve alt fan filtresi ile kasanız hep temiz, bileşenleriniz hep stabil çalışacaktır.

Yüzey Çizmeyen Sünger Ayaklar
Sahip olduğu 4X sünger ayak destekleri ile bulunduğu yerde sarsılmaz bir yapıya sahip olan Dark GUARDIAN PRO, aynı zamanda hassas yüzeyleri asla çizmez.


Teknik Özellikler

Kasa Tipi Mid-Tower
Uyumlu Anakartlar ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
3.5" / 2.5" 2 Adet
2.5" 5 Adet (3,5" kullanılmadığında maks. 7 adet)
Genişleme Yuvası PCI-E 8 Slot
Ekran Kartı Desteği 380mm
İşlemci Soğutucu Desteği 165mm
Kasa Sacı 0.7mm SPCC(Çelik)
Güç Kaynağı Tüneli Altta
Fanlar ve Fan Yuvaları

Ön Panel    : 3x 12cm Ultra Bright ARGB Ring LED'li fan ( Takılı Olarak Gelmektedir )

Arka Panel : 1x 12cm Ultra Bright ARGB Ring LED'li fan  ( Takılı Olarak Gelmektedir )

Üst Panel   : 2x 12cm Ultra Bright ARGB Ring LED'li fan

Boyut 510mm (Y) x 220mm (G) x 447mm (D)
USB Çıkış 3 Adet (1x USB3.0, 2x USB2.0)
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DKCHGRPRO

Teknik Özellikler

Ürün Kodu DKCHGRPRO750GD
Fan LED ARGB
Kasa Tipi Mid Tower
USB Çıkış 3
USB 2.0 Bağlantı Sayısı 2 Adet
USB 3.0 Bağlantı Sayısı 1 Adet
Kasa Yan Kapak Güçlendirilmiş Cam
Kasa Rengi Siyah
Fan Yuvaları 6x12cm
Takılı Fan Detayı 3x Ön ve 1x12cm Arka Adreslenebilir RGB LED Fan
HDD Yuvası 1x3.5" / 2x2.5"
PCI Yuva Sayısı 7
Kasa Boyutu (Yük x Gen x Der) 430x210x510mm
Garanti Süresi 2 Yıl

Taksit Seçenekleri

Tek Çekim

Kredi kartınızdan 7.254,00 ₺ çekilecek.
Axess (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 3.772,08 ₺ 7.544,16 ₺
3 Taksit 2.538,90 ₺ 7.616,70 ₺
4 Taksit 1.922,31 ₺ 7.689,24 ₺
6 Taksit 1.317,81 ₺ 7.906,86 ₺
9 Taksit 910,78 ₺ 8.197,02 ₺
12 Taksit 707,27 ₺ 8.487,18 ₺
WorldCard (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 3.772,08 ₺ 7.544,16 ₺
3 Taksit 2.563,08 ₺ 7.689,24 ₺
4 Taksit 1.940,45 ₺ 7.761,78 ₺
6 Taksit 1.329,90 ₺ 7.979,40 ₺
9 Taksit 918,84 ₺ 8.269,56 ₺
12 Taksit 713,31 ₺ 8.559,72 ₺
ParafCard (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 3.854,41 ₺ 7.708,83 ₺
3 Taksit 2.615,07 ₺ 7.845,20 ₺
4 Taksit 1.995,39 ₺ 7.981,58 ₺
6 Taksit 1.375,72 ₺ 8.254,33 ₺
9 Taksit 962,69 ₺ 8.664,18 ₺
12 Taksit 756,11 ₺ 9.073,30 ₺
Maximum (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 2.623,05 ₺ 7.869,14 ₺
4 Taksit 2.001,20 ₺ 8.004,79 ₺
6 Taksit 1.379,23 ₺ 8.275,36 ₺
9 Taksit 964,70 ₺ 8.682,31 ₺
12 Taksit 757,44 ₺ 9.089,26 ₺
BonusCard (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 3.870,37 ₺ 7.740,74 ₺
3 Taksit 2.624,26 ₺ 7.872,77 ₺
6 Taksit 1.379,83 ₺ 8.278,99 ₺
9 Taksit 965,10 ₺ 8.685,94 ₺
12 Taksit 757,74 ₺ 9.092,89 ₺
CardFinans (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 3.866,74 ₺ 7.733,49 ₺
3 Taksit 2.623,05 ₺ 7.869,14 ₺
4 Taksit 2.001,20 ₺ 8.004,79 ₺
6 Taksit 1.379,23 ₺ 8.275,36 ₺
9 Taksit 964,70 ₺ 8.682,31 ₺
12 Taksit 758,04 ₺ 9.096,52 ₺
Bankkart Combo - Ziraat Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 3.808,35 ₺ 7.616,70 ₺
3 Taksit 2.587,26 ₺ 7.761,78 ₺
4 Taksit 1.976,72 ₺ 7.906,86 ₺
6 Taksit 1.354,08 ₺ 8.124,48 ₺
9 Taksit 951,08 ₺ 8.559,72 ₺