Sepetim:

Boş - 0,00 ₺
Sepetinizde hiç ürün yok.

0

Dark Guardian 600W 80+ Bronze 4x12cm FRGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGUARDIAN680)

More Views

Dark Guardian 600W 80+ Bronze 4x12cm FRGB LED Fanlı, Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel, USB 3.0 Bilgisayar Kasası (DKCHGUARDIAN680)

Ürün Kodu : DKCHGUARDIAN680

Normal Fiyat: 4.482,24 ₺

Özel Fiyat: 4.134,48 ₺

Havale ile: 4.051,79 ₺

VEYA
Hızlı Kargo ( Saat 15.00'e Kadar Verilen Siparişlerde )
Ücretsiz Kargo
İndirimli Ürün

Hızlı Gözat


  • Toplam 7 Fan Takılabilir

  • 3x Ön ve 1x12cm FRGB LED Arka Fan

  • 1xUSB 3.0 + 2xUSB 2.0

  • 380mm VGA ve 165mm CPU Desteği

  • Full Cam Yan ve Mesh Ön Panel

  • HighPower 600W 80+ BRONZE Güç Kaynağı

Pinterest
Telegram
WhatsApp

Detaylar

Dark GUARDIAN, 4x12CM Fixed RGB LED Fan, Full Mesh Ön Panel, T-Glass Süper ATX Oyuncu Kasası !
Ezber Bozan Tasarımı, 4mm T-Glass Cam Yan Paneli, Ultra Geniş İç Hacimli Yapısı ile Oyuncuların Yeni TercihiEzber Bozan Tasarım ; Dark GUARDIAN !
Kaliteyi bilen kullanıcıların yeni seçimi yüksek performans kasası Dark GUARDIAN, yepyeni agresif dış görünümü, 4x 12cm Fixed RGB LED fanı ve bileşenlerinize seyir zevki kazandıracak 4mm temperli cam yan panel ile kusursuz bir şekilde donatıldı. 3x 12cm Fixed RGB LED ön panel fanları ile kasırgalar yaratan Dark GUARDIAN, 1x 12cm Fixed RGB LED arka panel egzos fan ile kasa içinde oluşan sıcak havayı hızlıca tahliye eder ve rakipsiz soğutma performansına ulaşır. Yeni nesil süper ATX şasi yapısı sayesinde anakart bölümü ile HDD ve PSU bölümü birbirinden izole edilerek yüksek soğutma performansı kusursuzlaştırılmıştır. En geniş CPU soğutucular için 165mm derinlik ve en performanslı ekran kartları için 380mm derinlik desteği sunan Dark GUARDIAN üst seviye oyun/performans isteyen bilgisayar tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını eksiksiz karşılar!Rakipsiz Sıvı Soğutma Desteği
Dark Guardian, en üst seviye performans için rakipsiz sıvı soğutma desteği ile de öne çıkıyor. Üst panelde 280 mm'ye kadar sıvı soğutma desteği, ön panelde ise 360 mm'ye kadar ve arka panelde de 120 mm sıvı soğutma desteği sayesinde AMD ve Intel'in çok çekirdekli işlemcilerinden soğutma problemi olmadan %100 performans almanızı sağlar.
Dikkat!: Ön panelde HDD Braketi çıkarıldığında tüm 360mm soğutucular desteklenmektedir. Ancak HDD Braketi ile beraber maksimum 32 mm kalınlığındaki sıvı soğutucular desteklenir.Dahili FRGB Super LED Fanlar ile Görsellikte Mükemmellik !
Dark Guardian'ı diğer kasalardan ayırt eden bir diğer özellik ise ekstra fan ihtiyacınızı tamamen ortadan kaldıracak şekilde kasa içi en yeni nesil FRGB LED fanlar ile birlikte gelmesidir. ön panelde 3x12cm'lik arka panelde ise 1x 12cm'lik fanların fırtına etkisinin bilgisayar performansına katkısını çıplak göz ile deneyimleyebileceksiniz.
38cm VGA ve 16,5cm İşlemci Soğutucu Desteği

AMD Radeon 7900XTX veya Nvidia GeForce RTX 4090 gibi uzun oyuncu kartlarını sorunsuzca kullanabilmeniz için Dark GUARDIAN 38cm uzunluğa kadar ekran kartı desteği sağlar. İşlemci soğutucu olarak ise Dark Freezer X128/X129 ve Arctic Freezer 34 ESports DUO gibi 165mm yüksekliğe kadar soğutucu kullanabilir ve işlemcinizin performansını daima maksimumda tutabilirsiniz. 
Vidasız 2 Adet 3.5" Sürücü Yuvası!
Dark GUARDIAN yüksek ve hızlı veri depolaması için kullanabileceğiniz 2 adet 3.5" / 2.5" disk yuvasına sahiptir. Kızaklı tasarımı ile 3.5" disklerinizi vidasız bir şekilde Dark GUARDIAN' e montaj edebilirsiniz. Kasada bulunan 2.5" vida delikleri sayesinde 3.5" diskler takmadığınızda toplamda 7 adet 2.5" SSD/SSHD/HDD'yi sisteminize dahil edebilir ve kasanızın gücüne güç katabilirsiniz.

2.5" Diskiniz için Ekstra Görünmez Bölme
Anakart arkasında 2.5" SSD ya da 2.5" HDD/SSHD gibi ince yapılı disklerinizi eklemek için görünmez bir bölmeye sahip olan Dark GUARDIAN, kasa içi hava dolaşımını etkilemeden disklerinizi konumlandırmanızı sağlar.
Mid Tower Kasa Yapısı
Dark GUARDIAN Mid Tower kasa yapısı ile dikey yapıdadır. ATX, Micro-ATX ve Mini-ITX anakartlar ile tam uyumlu şekilde tasarlanan çağımızın en çok tercih edilen kasa boyutuna sahiptir.

Dertsiz CPU Soğutucu Montaj Boşluğu
Sisteminize sonradan işlemci soğutucusu eklemek isterseniz kasanızda bulunan işlemci montaj boşluğu ile anakartınızı sökmeden montaj imkanına kavuşabilirsiniz.Tek 12V Kanalından 46A ve 552W Güç!
High Power ürettiği 600W toplam gücün %92'sini tek 12V kanalından verebilecek yapıda dizayn edilmiştir. Tek 12V kanal tasarımının çok kanallı güç kaynaklarına göre en büyük avantajı yüksek akım değerlerine ihtiyaç duyan ekran kartlarının ve performanslı işlemcilerin kararlı çalışmasıdır.

14x Güç Bağlantısı ile Bileşenlerinizin İhtiyacı Burada
High Power Eco 600W 85+ Bronze güç kaynağı; sahip olduğu 6x SATA, 3x IDE , 2x 6+2pin PCI-Ex ekran kartı ve 1x 4+4pin işlemci güç bağlantıları ile donatılmıştır. Anakart bağlantısı yüksek uyumluluk için 20+4-pin olarak tasarlanmıştır. Toplamda 14x güç bağlantısına sahip olan High Power Eco 600W 85+ Bronze güç kaynağı; bilgisayar bileşenlerinizin ihtiyacı olan gücü fazlasıyla verecektir.

Güçlendirilmiş Yan Cam Panel ile Kusursuz Seyir Keyfi !
Yeni Dark GUARDIAN, bileşenlerinizi en net şekilde izlemeniz için yan paneli full cam olarak tasarlanmıştır. 4mm kalınlığında temperli(güçlendirilmiş) cam yan panele sahip Dark GUARDIAN ve 4x Fixed RGB LED fanların vereceği netlik ile bileşenlerinize bakmaya doyamayacaksınız !
4x Dahili Fixed RGB LED Fanlar ile Ekstra Fan Alma Derdi Ortadan Kalkıyor!

Dark GUARDIAN' i diğer kasalardan ayırt eden bir diğer özellik ise ekstra fan ihtiyacınızı tamamen ortadan kaldıracak şekilde kasa içi en yeni nesil 4 adet Fixed RGB LED fanlar ile birlikte gelmesidir. Üstelik agresif yapısı ile odanız veya kullanım alanınız Dark GUARDIAN'a teslim olacak !Soğutmada Mükemmellik GUARDIAN'dan Sorulur !
Kasanızın ön panelindeki full mesh panelin hava deliklerinden 3x 12cm Fixed RGB LED'li fanlar ile süzülen taze hava kasa içi bileşenlerinizi soğutacak. 1x 12cm arka panel egzoz fanı üzerinden dışarı hızlı bir şekilde transfer edilecek. Toplam 8 adet fan takabileceğiniz Dark GUARDIAN kasanızın içinde fırtınalar estirmek sizin elinizde!Ezber Bozan Özel Tasarımı ve Full Mesh Yapılı Ön Paneli ile Aynı Zamanda Çok Şık !
Bilgisayar kasası tercihinde görsellikle birlikte performansa da önem verenler için Dark GUARDIAN; ön paneli full mesh yapılı özel bir tasarıma sahiptir. Agresif yapılı boydan boya uzanan yan kıvrımları ve detayları öne çıkaran dokunuşlar ile kasanıza agresiflik katar. Benzersiz bir görünüm ve kışkırtıcı yapısıyla Dark GUARDIAN, gerçek bir savaşçı !
Tüm Bağlantılar Elinizin Altında!
Ön panelde bulunan 1x USB 3.0 ve 2x USB 2.0 portlarından geleneksel depolama cihazlarınızı yüksek hızlarda bağlayabilir, kulaklık ve mikrofon girişlerini sürekli olarak elinizin altında bulabilirsiniz.Manyetik Üst Fan Filtresi ile Kusursuz Temizlik, Maksimum Isı Transferi
PC tutkunları iyi bilir, uzun süre kullanılmayan bilgisayarların üst kısımları tozlanır. Dark GUARDIAN kasanızın üst bölümünde bulunan mıknatıslı toz filtresi sayesinde çevrede bulunan tozlar hiçbir şekilde kasanızın üst bölümünden kasanıza giremeyecek. Manyetik tasarımı sayesinde istediğinizde çıkarıp yıkayabileceğiniz fan filtresini, kuruduğunda; vida ya da aparata ihtiyacınız olmadan kolayca yerine takabilirsiniz.Süper ATX Şasi Tasarımı 
Kasa içi hava dolaşımına daha az etki etmesi için geliştirilen Süper ATX şasi tasarımında alt bölüm özel tasarım kabin ile kapatılmıştır. Bu sayede disklerin, güç kaynağının ve kabloların hem hava transferine hem de seyir zevkine engel olmaması sağlanmıştır. Ayrıca modifiye seven kullanıcılar kasalarını istedikleri gibi düzenleyebilmeleri için kabin üzerinde sticker, boya vs. kullanarak kendi tasarımlarınızı oluşturabilir ve kasanın dev penceresinden tüm ihtişamını gözler önüne serebilirler.3.5" Disklerinizi Kolayca Sabitleyin!
Dark GUARDIAN' ın vidasız sürücü kızakları 3.5" disklerinizi kolayca sabitleyebilmeniz için kızaklı yapıda tasarlanmıştır. Disk kızağını yerinden çıkarıp 3.5" diskinizi yerleştirmek için hafifçe kanırtın, diskinizi kızak içine vida deliklerine uyacak şekilde yerleştirin ve kızağı yerine itin. Vidasız montajın keyfini yaşayın!Süper ATX ile Kablolarınız Çok Daha Derli Toplu
Bilgisayar sistemlerinin kasa içi düzenini sağlamak için Dark GUARDIAN kolay kablo yönetimi sağlayan özel hazırlanmış kablo boşluklarına sahiptir. Bu boşlukları kullanarak Süper ATX şasi yapısının sunduğu ayrılmış HDD ve PSU bölümüne anakart kablolarınızı taşıyabilecek, etkili kablo yönetimi yapabileceksiniz. Bu sayede hem görsel olarak kasanıza zerafet katabilir hem de bileşenleri kusursuz izlemenin keyfini sürebilirsiniz.Çıkarılabilir Alt Fan Filtresi
Güç kaynağınızın daha uzun ömürlü olması ve stabil çalışması için tozdan korunması gerekir. Dark GUARDIAN' da alta konumlandırılan güç kaynağınızı tozdan korumak için kasanızın içini açmadan çıkarabileceğiniz ve temizleyebileceğiniz yıkanabilir fan filtresi bulunmaktadır. Yüksek ayakları ve alt fan filtresi ile kasanız hep temiz, bileşenleriniz hep stabil çalışacaktır.

Yüzey Çizmeyen Sünger Ayaklar
Sahip olduğu 4X sünger ayak destekleri ile bulunduğu yerde sarsılmaz bir yapıya sahip olan Dark GUARDIAN, aynı zamanda hassas yüzeyleri asla çizmez.

Teknik Özellikler:

 

Modeli Guardian
Kasa Tipi Mid-Tower
Renk Siyah
Gövde Malzemesi Metal Panel, SPCC,
Yan Panel Malzemesi Temperli Cam
Ön Panel Malzemesi ABS & Metal Mesh
Çelik Kalınlığı 0,7mm
Anakart Desteği ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Kasa Boyutları (Dahili) 214 x 388 x 490 mm (G x Y x D)
Kasa Boyutları (Genel) 220 x 447 x 510 mm (G x Y x D)
3.5" Sürücü Bölmeleri 2 Adet
2.5" Sürücü Bölmeleri 5 Adet
Genişleme Yuvası PCI-E 8 Adet
GPU Boşluğu 380 mm'ye kadar GPU'ları destekler
CPU Soğutucu Boşluğu 165 mm'ye kadar CPU soğutucusunu destekler
Fanlar ve Fan Yuvaları

Ön Panel    : 3x 120mm Fixed RGB LED'li fan

Arka Panel : 1x 120mm Fixed RGB LED'li fan

Üst Panel   : 2x 120/140mm Fan yuvası
PSU Üstü  : 2x 120mm Fan yuvası

Sıvı Soğutucu Desteği

Ön Panel    : 120/240/280/360mm sıvı soğutma desteği
(Radyatör kalınlığı 32mm'den fazla olan sıvı soğutcuların yerleştirilmesi için HDD braketi çıkartılmalıdır)

Arka Panel : 120mm sıvı soğutma desteği
Üst Panel   : 120/240/280mm sıvı soğutma desteği
(56mm kalınlığına kadar sıvı soğutma desteği)

G/Ç Bağlantı Noktaları 1x USB3.0 | 2x USB2.0 | HD Audio
Güç Kaynağı Desteği ATX PSU (175 mm'ye kadar)
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu DKCHGUARDIANTeknik Özellikler

Ürün Kodu DKCHGUARDIAN680
Fan LED FRGB
Kasa Tipi Mid Tower
USB Çıkış 3
USB 2.0 Bağlantı Sayısı 2 Adet
USB 3.0 Bağlantı Sayısı 1 Adet
Kasa Yan Kapak Güçlendirilmiş Cam
Kasa Rengi Siyah
Fan Yuvaları 7x12cm
Takılı Fan Detayı 3x Ön ve 1x12cm Arka FRGB LED Fan
HDD Yuvası 2x3.5" / 7x2.5"
PCI Yuva Sayısı 7
Garanti Süresi 2 Yıl

Taksit Seçenekleri

Tek Çekim

Kredi kartınızdan 4.134,48 ₺ çekilecek.
Axess (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 2.149,93 ₺ 4.299,86 ₺
3 Taksit 1.447,07 ₺ 4.341,20 ₺
4 Taksit 1.095,64 ₺ 4.382,55 ₺
6 Taksit 751,10 ₺ 4.506,58 ₺
9 Taksit 519,11 ₺ 4.671,96 ₺
12 Taksit 403,11 ₺ 4.837,34 ₺
WorldCard (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 2.149,93 ₺ 4.299,86 ₺
3 Taksit 1.460,85 ₺ 4.382,55 ₺
4 Taksit 1.105,97 ₺ 4.423,89 ₺
6 Taksit 757,99 ₺ 4.547,93 ₺
9 Taksit 523,70 ₺ 4.713,31 ₺
12 Taksit 406,56 ₺ 4.878,69 ₺
ParafCard (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 2.196,86 ₺ 4.393,71 ₺
3 Taksit 1.490,48 ₺ 4.471,44 ₺
4 Taksit 1.137,29 ₺ 4.549,17 ₺
6 Taksit 784,10 ₺ 4.704,62 ₺
9 Taksit 548,69 ₺ 4.938,22 ₺
12 Taksit 430,95 ₺ 5.171,41 ₺
Maximum (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 1.495,03 ₺ 4.485,08 ₺
4 Taksit 1.140,60 ₺ 4.562,40 ₺
6 Taksit 786,10 ₺ 4.716,61 ₺
9 Taksit 549,84 ₺ 4.948,56 ₺
12 Taksit 431,71 ₺ 5.180,50 ₺
BonusCard (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 2.205,95 ₺ 4.411,90 ₺
3 Taksit 1.495,72 ₺ 4.487,15 ₺
6 Taksit 786,45 ₺ 4.718,68 ₺
9 Taksit 550,07 ₺ 4.950,63 ₺
12 Taksit 431,88 ₺ 5.182,57 ₺
CardFinans (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 2.203,88 ₺ 4.407,77 ₺
3 Taksit 1.495,03 ₺ 4.485,08 ₺
4 Taksit 1.140,60 ₺ 4.562,40 ₺
6 Taksit 786,10 ₺ 4.716,61 ₺
9 Taksit 549,84 ₺ 4.948,56 ₺
12 Taksit 432,05 ₺ 5.184,64 ₺
Bankkart Combo - Ziraat Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 2.170,60 ₺ 4.341,20 ₺
3 Taksit 1.474,63 ₺ 4.423,89 ₺
4 Taksit 1.126,65 ₺ 4.506,58 ₺
6 Taksit 771,77 ₺ 4.630,62 ₺
9 Taksit 542,08 ₺ 4.878,69 ₺