Sepetim:

Boş - 0,00 ₺
Sepetinizde hiç ürün yok.

0

Asus ROG STRIX X570-F GAMING AM4 Socket, 4666+ MHz (OC) DDR4, M.2 SSD, USB 3.2 Gen2, RGB LED, ATX Oyuncu Anakart

More Views

Asus ROG STRIX X570-F GAMING AM4 Socket, 4666+ MHz (OC) DDR4, M.2 SSD, USB 3.2 Gen2, RGB LED, ATX Oyuncu Anakart

Ürün Kodu : AS-X570-F-GAMING
3.048,57 ₺
VEYA
Hızlı Kargo ( Saat 15.00'e Kadar Verilen Siparişlerde )

Hızlı Gözat

Detaylar

ROG STRIX X570-F GAMING
PCIe 4.0, Intel Gigabit Ethernet, 14 güç kademesi, çift M.2 ısı bloğu, SATA 6Gb/s ve USB 3.2 Gen 2 ve Aura Sync RGB aydınlatmalı AMD X570 ATX oyuncu anakartı
- AM4 soket: İki M.2 sürücüsü, USB 3.2 Gen 2 ve AMD StoreMI ile 2. Ve 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcilere hazır
- Aura Sync RGB: RGB çıkışları ve programlanabilir Gen 2 çıkışlar ile ASUS’a özgü Aura Sync RGB aydınlatma
- Optimal Güç Çözümü: 12 + 4 güç kademeli ProCool II güç konektörü, alaşım bobinler ve dayanıklı kapasitörler ile çok çekirdekli işlemciler desteklenir
- Kapsamlı soğutma: Aktif PCH ısı bloğu, 8mm’lik ısı borusu ile MOS ısı bloğu, çift dahili M.2 ısı bloğu ve sıvı pompası + çıkışı
- Oyun bağlantıları: PCIe 4.0, HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 destekler, çift M.2 ve USB 3.2 Tip-A ve Tip-C bağlantı noktaları sunar
- Oyun için ağ: Intel Gigabit Ethernet, ASUS LANGuard ve GameFirst
- 5 Yönlü Optimizasyon: Size özel hız aşırtma ve soğutma profilleriyle sistem bütününde otomatik ayar
- Oyun için ses: SupremeFX S1220A ile yüksek doğrulukta ses, sizi aksiyonun daha da içine sokmak için DTS® Sound Unbound ve Sonic Studio III
- Kolay Kurulum: Kullanıcı dostu bir deneyim için ROG patentli hazır monteli arka plaka, ASUS SafeSlot, ASUS Node bağlantısı ve BIOS Flashback™
Product Image

Teknik Özelliklere Genel Bakış

Güç Tasarımı
Dijital güç kontrolü ve bir dizi güç aşamaları, ROG Strix X570-F Gaming'in en yeni AMD Ryzen işlemcileri kontrol edecek güce sahip olmasını garantiler.
mars mars
mars mars mars mars mars
ProCool II Güç Konektörü 
ProCool II soketler, güç kaynağı güç hatları ile direkt kontakta olmak için sıkı özelliklere göre üretilmiştir ve gelişmiş ısı dağıtımı için metal bir zırha sahiptir. Konektörün düşük empedansı, sıcak noktaları engeller ve güvenilirliği geliştirir. 
Digi+ Güç Kontrolü
Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstrideki en iyilerden biridir. İşlemciye ultra akıcı ve temiz güç aktarımı sağlar. 
Güç Aşaması 
ROG Strix X570-F Gaming'in MOSFET ve sürücülerin yüksek ve alçak taraflarını tek bir pakette birleştiren, böylece en yeni AMD işlemcilerin ihtiyacı olan güç ve verimliliği sağlayan güç aşamalı işlemci VRM'i bulunmaktadır. 
Termal Çözüm 
ROG Strix X570-F Gaming, verimli alaşımlı bobinleri ve yüksek kaliteli termal pedleri kullanarak, ısıyı VRM'den bloğa aktarmaya yardımcı olur. 
Yüksek Kaliteli Bobin ve Kapasitörler 
Üstün bobin ve dayanıklı kapasitörler, sıra dışı sıcaklıklara dayanmak ve endüstri standartlarından %110'a kadar daha iyi performans göstermek için özenle üretilmiştir. 

Soğutmada Yenilik
mars
1. 8mm'lik ısı borusu ile MOS ısı bloğu 
Bir MOS ısı bloğu, MOSFET'ler ve bobinler için geniş bir temas yüzeyi sunarken, bir ısı borusu ise MOS ısı bloğunun batı ve doğu tarafında daha verimli soğutma sağlayarak, daha iyi performans ve watt direnci sunar. 
2. Termal ped 
Yüksek kaliteli bir termal ped, ısıyı ısı bloğuna aktarmaya yardımcı olur. 
3. Aktif PCH ısı bloğu 
Özel bir yonga seti fanına sahip PCH ısı bloğu, kararlı performans için en iyi soğutmayı garantiler. 
4. Çift M.2 ısı bloğu 
M.2 ısı bloğu, M.2 SSD'lerin uygun çalışma sıcaklığında kalmasını ve uygun performans ve kararlılığı göstermesini sağlar. 

Tasarımdan Serin
ROG Strix X570 Gaming serisi, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS ile kontrol edilebilen, gelmiş geçmiş en kapsamlı soğutma seçeneklerini barındırır
mars mars mars
CPU Fanı 
İşlemci soğutucuları için özel bir PWM/DC fan çıkışı. 
Kapalı Devre Pompa Fanı 
Kapalı devre sıvı soğutma kurulumları için özel bir PWM/DC çıkışı. 
Sıvı Pompa + Çıkışı 
Yüksek performanslı PWM veya DC sıvı pompalarına 3A üzeri güç sağlayabilen özel bir çıkış. 
mars mars mars
M.2 Isı Bloğu 
M.2 ısı bloğu, M.2 SSD'yi en uygun çalışma sıcaklığında tutarak, düzenli performans ve güvenilirlik sağlar. 
M.2 Fan Çıkışı 
Özel bir M.2 fan çıkışı, iyileştirilmiş performans ve ömür için sıcaklıkları düşük tutmaya yardımcı olur. 
4-pin PWM/DC Fan Çıkışı 
Kart üzerindeki her çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler. 

Çift PCIE 4.0 M.2
Çift PCIe 4.0 M.2 yuvası, tip 22110'a kadar destek sağlar ve muhteşem performans artışı için NVMe SSD RAID desteği sunar. İki adete kadar PCIe 4.0 depolama cihazıyla kuracağınız RAID konfigürasyonuyla, 3. Nesil AMD Ryzen platformunun en yüksek veri hızlarının keyfini çıkarın.
mars

INTEL Gigabit Ethernet
ROG Strix X570-F Gaming, ağınız ve dış dünya arasındaki veri alışverişinin hızlı ve akıcı olmasını garantileyen Intel Ethernet (I211-AT) barındırır. Intel LAN, işlemci kullanımını azaltır, TCP ve UDP veri akışını artırır, böylece daha fazla işlem gücünü başka işler için kullanabilirsiniz.
mars

SupremeFX
Sese kendinizi SupremeFX ses teknolojisi ile kaptırın. S1220A kodekini kullanan SupremeFX, nötr ve detaylı bir ses imzası sunmak için düz bir frekans tepkisi sağlamak için üretilen, dahili ses çözümüdür. BU saf ses imzasının mükemmel şekilde korunmasını garantilemek için, ön panel çıkışı çift op amfi ile donatılmıştır. Böylece oyuncu kulaklığınızda muhteşem performans sunar.
mars
Ses hattı kalkanı 
Anakart veya diğer ek kartlardan oluşabilecek elektromanyetik kesintileri engelleyerek daha net bir ses sunar.
Çift Op Amfi 
Dahili çift op amfi, 32-600 kulaklık empedansıyla birlikte muhteşem esneklik sunar, favori kulaklıklarınıza sıra dışı ses sağlar.
Yüksek kaliteli Nichicon® ses kapasitörleri 
Yüksek kaliteli Japon üretimi parçalar, daha sıcak ve doğal bir sesi, sıra dışı netlik ve doygunlukla sağlar.

Oyuncu Kalkanı
mars mars mars mars
ROG Patentli Hazır Monteli Arka Plaka 
ROG'un patentli hazır monteli arka plaka, şık mat siyah görünüşe sahiptir ve anakartı yerleştirmeyi kolaylaştırır. 
SafeSlot 
2 kat yuva PCIe cihazlar için daha güçlü tutuş ve cihazların kaymasına karşı daha fazla direnç sunar 
ESD Koruyucuları 
2 kat daha yüksek elektrostatik koruma ile standarda göre güvenli. ESD Koruyucuları USB, ses ve LAN girişlerini kaplar. 
BIOS Flashback 
BIOS Flashback, en kolay ve güvenli (UEFI) BIOS güncelleme metodudur. Basit bir şekilde (UEFI) BIOS dosyasını FAT32 şeklinde biçimlendirilmiş bir USB flaş diskte atın, USB BIOS Flashback girişine takın ve tuşa basın. Güncellemeler anakart üzerinde bir bellek veya işlemci takılmadan bile yapılabilir. 
mars mars mars mars
Q-SLOT 
Ekran kartınızı değiştirmek ve sabitlemek için kullanımı kolay üç klips. 
Q-DIMM 
Tek taraflı mandallar, bellek modüllerini çok basit bir şekilde güvene alır. 
Q-LED 
Dahili LED'lerle güç durumu ve işlemci, bellek, ekran kartı veya ön yükleme cihazlarındaki sorunlar gösterilerek gerektiğinde hızlı bir şekilde hata tespiti yapılır. 
FlexKey 
Ön panel çıkışı, kasanızın ön panelinde bulunan yeniden başlatma tuşunu özelleştirmenizi, sistem yeniden başlatma, Aura aydınlatma kontrolü veya DirectKey gibi seçeceğiniz özelliği hızlı erişim sağlaması için ayarlamanızı sağlar. 

Rakiplerinizi Gölgede Bırakın
ROG Strix anakartlar, Rakiplerinizi Geride Bırakmanız için gereken üst düzey performansı, özel estetik ile sunar. ASUS Aura, dahili RGB LED'lerin yanında dahili RGB çıkışına bağlı şeritler için, işlevsel ön ayarlara sahip tam RGB aydınlatma kontrolü sağlar. Hepsi de sayısı giderek artan Aura özellikli ASUS donanımları portföyüyle senkronize edilebilir.
mars

Sertifikalı Uyumluluk
Makinenize girecek parçaları seçme özgürlüğü, PC DIY'in kalbinde yer almaktadır. Bu yüzden ROG Strix Gaming Serisi, ciddi ve kapsamlı bir sertifikasyon programına dahildir, böylece en fazla parça ve cihazlar uyumluluk açısından en iyisini sunar. Giderek büyümekte olan garantili uyumluluğa sahip parça listemiz ve bellekler için QVL listesi ile sorunsuz sistem kurabilirsiniz.
mars

GAMEFIRST V Ağ Kontrolü
ROG'ye özgü GameFirst V aracı, internet üzerinden daha hızlı ve gecikmesiz oyun oynamak için ağ trafiğini ve bağlantınızı optimize ediyor. Maksimum kararlılık ve minimum parazit için en iyi Wi-Fi kanalını seçin, ağ geçitlerinizi bir araya toplayın ve bant genişliği harcayan uygulamaları görün. Hepsi anında kolayca ayar yapmanızı sağlayan kullanışlı bir arayüzde.
mars

SONIC STUDIO LINK
Yeni Sonic Studio Link şimdi tüm ses cihazlarınızda Sonic Studio efektlerini kullanma olanağı sunuyor. Sonic Studio Link düğmesine basın ve tüm ses oynatma cihazlarında efektlerin tadını çıkarın.
mars

Uygulamalara Özel Profiller
Farklı uygulamalara özel ses ayarları atayın. Böylece yaptığınız her şey tam da dinlemek istediğiniz şekilde ayarlanır.
mars

ARMOURY CRATE
Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ROG ürünleri üzerinde tek bir noktadan kontrol sunmak için tasarlandı. Armoury Crate, kullanışlı bir arayüz üzerinden sisteminizdeki tüm uyumlu cihazlar için RGB aydınlatma efektlerini kolayca kontrol etmenizi ve Aura Sync ile senkronize ederek tek tip ışık efektleri elde etmenizi sağlıyor. Yazılım, sayıları gittikçe artan ROG ürünleri için ayar yapma olanağı da sunuyor. Klavye ve fare tercihleri, dizüstü bilgisayar için hız aşrıtma ve fan hızları gibi özelliklerle sisteminizin görünümünü ve ayarlarını değiştirmek çok kolaylaşıyor. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, ROG oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için ROG haberleri de paylaşıyor.
mars mars mars
AURA SYNC CİHAZ YAPILANDIRMA SÜRÜCÜ VE MANUEL İNDİRME
mars mars
OYUNLARDA ÖZEL ANLAR HESAP YÖNETİMİ

RAMCACHE III
RAMCache milisaniyeleri mikrosaniyeler haline getirerek oyun yükleme sürelerini hızlandırıyor. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle tamamen uyumlu olan bu özellikteki benzersiz akıllı teknoloji, bir depolama cihazının tamamını ön belleğe alarak favori oyunların ve uygulamaların olağanüstü hızlarla açılmasını sağlıyor.
mars mars mars
Akıllı Mod 
Sistem kaynaklarınızdan en iyi şekilde faydalanmanız için tüm depolama cihazlarınızı otomatik olarak ön belleğe alır.
Gerçek Zamanlı Bilgi 
Kullanışlı arayüzde anlık okuma/yazma hızları gibi gerçek zamanlı sürücü bilgileri gösteriliyor.
Durum Kontrolü 
Ayrıca ilgili belleklerin durumu da hızla kontrol edilebiliyor.

asus-tr-garanti-logo ASUS Türkiye Garantili Ürün 
Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır. 
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. 

Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır. 

Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.comsayfasını ziyaret edebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Model ROG STRIX X570-F GAMING
PN 90MB1160-M0EAY0
EAN 4718017378956
İşlemci AMD AM4 Soket 3rd and 2nd AMD Ryzen™/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics İşlemciler 
*Desteklenen CPU listesi için www.asus.com.tr ziyaret ediniz.
Yonga Seti AMD X570
Bellek 4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 MHz Arabelleksiz Bellek *
3rd Gen AMD Ryzen™ Processors
Çift Kanal Bellek Mimarisi 
2nd Gen AMD Ryzen™ Processors
4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 MHz Arabelleksiz Bellek *
2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors
4 x DIMM, Max. 128GB, DDR4 MHz Arabelleksiz Bellek 
* QVL Listesi için www.asus.com.tr'ı ziyaret ediniz.
Grafik Integrated Graphics in the 2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors 
Çoklu VGA çıkış desteği : HDMI/DisplayPort ports 
- HDMI 2.0b ile Desteklenen Maks. Çözünürlük 4096 x 2160 @ 60 Hz
- DisplayPort 1.2 ile Desteklenen Maks. Çözünürlük 4096 x 2160 @ 60 Hz
Çoklu GPU Desteği 3rd and 2nd Gen AMD Ryzen™ Processors
NVIDIA® 2-Yönlü SLI™ Teknolojisini destekler 
AMD 3-Yönlü CrossFireX™ Teknolojisini Destekler 
2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors
Supports AMD 2-Way CrossFireX™ Technology
Genişletme Yuvaları 3rd Gen AMD Ryzen™ Processors
2 x PCIe 4.0 x16 (x16 veya çiftli x8) 
2nd Gen AMD Ryzen™ Processors
2 x PCIe 3.0 x16 (x16 veya çiftli x8) 
2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors
1 x PCIe 3.0 x16 (x8 modu) 
AMD X570 chipset
1 x PCIe 4.0 x16 (maks x4 modu) *1
2 x PCIe 4.0 x1
Depolama 3rd Gen AMD Ryzen™ Processors : 
1 x M.2 Soket 3, with M Key, Type 2242/2260/2280/22110(PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support
2nd Gen AMD Ryzen™/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors : 
1 x M.2 Soket 3, with M Key, Type 2242/2260/2280/22110(PCIE 3.0 x4 and SATA modes) storage devices support
AMD X570 chipset : 
1 x M.2 x4 Soket 3, with M Key, Type 2242/2260/2280/22110(PCIE 4.0 x4 and SATA modes) storage devices support
8 x SATA 6Gb/s port(lar), 
Raid Desteği 0, 1, 10
LAN Intel® I211-AT, 1 x Gigabit LAN Kontrolcüsü(leri)
LANGuard Akım Koruması
ROG GameFirst Teknolojisi
Ses SupremeFX 8-Kanal Yüksek Tanımlı Ses CODEC'i S1220A
- Çift OP Amplifikatörler
- Destekler : Jak Algılama, Çoklu-Yayın, Ön Panel Jakı Görevlendirme
- Ön ve arka kulaklık çıkışları için empedans hissi
Ses Özelliği :
- Arka panelde Optik S/PDIF çıkış(ları) 
- Sonic Radar III
- Sonic Studio III + Sonic Studio Link
- SupremeFX Shielding Teknolojisi
- Yüksek Kalite 120 dB SNR stereo oynatma çıkış ve 113 dB SNR kayıt giriş
- 32-Bit/192kHz oynatmaya kadar destekler *2
USB Portları 3rd and 2nd Gen AMD Ryzen™/2nd and 1st Gen AMD Ryzen™ with Radeon™ Vega Graphics Processors : 
4 x USB 3.2 Gen 1 port(lar) (4arka panelde, )
AMD X570 chipset : 
1 x USB 3.2 Gen 2 front panel connector port(lar) 
AMD X570 chipset : 
4 x USB 3.2 Gen 2 port(lar) (4arka panelde, , 3 x Tip A+1 x Tip C)
AMD X570 chipset : 
2 x USB 3.2 Gen 1 port(lar) (2 bord ortasında)
AMD X570 chipset : 
4 x USB 2.0 port(lar) (4 bord ortasında)
Overclock Özellikleri ROG Exclusive Software
- RAMCache III
- CPU-Z
- GameFirst V
- Sonic Studio III + Sonic Studio Link
- Sonic Radar III
- Overwolf
ASUS'a Özgü Özellikler 5 Yönlü Optimizasyon ile Dual Intelligent Processors 5
- Tek bir tıklama ile tüm sistem optimizasyonu! 5 yönlü Optimizasyon ayar tuşu, TPU, EPU, DIGI + VRM, Fan Xpert 4 ve Turbo App'i mükemmel bir şekilde birleştirerek daha iyi CPU performansı, verimli güç tasarrufu, hassas dijital güç kontrolü, tüm sistem soğutması ve hatta kendi uygulamanızın kullanımını uyarlar.
TPU
- Oto Ayarlama, TurboV, GPU Boost
Gamer's Guardian:
- DRAM Aşırı Akım Koruması
- Paslanmaz Çelik Arka G/Ç
- Son Derece Dayanıklı Bileşenler
- DIGI+ VRM
- SafeSlot
- LAN, Ses ve USB bağlantı noktalarında ESD Koruma
ASUS EPU :
- EPU 
ASUS'a Özgü Özellikler :
- USB BIOS Geri Yükleme
- AI Suite 3
- Ai Charger 
- ASUS NODE : hardware control interface 
- BIOS Flashback® Button
AURA :
- Aura Aydınlatma Kontrolü
- Addressable Gen 2 Header
Oyun Estetiği :
- AURA-RGB Aydınlatma
ASUS EZ DIY :
- ASUS CrashFree BIOS 3 
- ASUS EZ Flash 3 
ASUS Q-Design :
- ASUS Q-LED (CPU, DRAM, VGA, Boot Device LED)
- ASUS Q-Slot
- ASUS Q-DIMM
Arka Giriş/Çıkış Portları 1 x DisplayPort
1 x HDMI
1 x Optik S/PDIF çıkışı
5 x USB 3.1 Gen 1 Tip A 
8 x USB 2.0 
1 x USB BIOS Geri yükleme Düğmesi
5 x Ses Jak(lar)
Akım Dalgalanmasına Karşı LAN (RJ45) bağlantı noktası
4 x USB 3.2 Gen 1 (up to 5Gbps) ports 
3 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) ports (Tip A)
1 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) ports (Tip C)
Dahili Giriş/Çıkış Portları 2 x USB 2.0 bağlantıları ek olarak 4 USB 2.0 portları destekler
1 x PCH_FAN
8 x SATA 6Gb/s bağlantısı(ları)
1 x AAFP konektör
1 x CPU Fan bağlantısı(ları) 
1 x CPU OPT Fan bağlantısı(ları) 
2 x Kasa Fan bağlantısı(ları) 
2 x Aura RGB Şerit Başlığı (ları)
2 x Addressable Gen 2 header(s)
1 x 24-pin EATX Güç bağlantısı(ları)
1 x 8-pin ATX 12V Güç bağlantısı(ları)
1 x 4-pin ATX 12V Güç bağlantısı(ları)
2 x M.2 Soket 3 with M key, type 2242/2260/2280/22110 storage devices support
1 x Ön pane ses bağlantısı(ları) (AAFP)
1 x SPI TPM header
1 x AIO_PUMP konektörü 
1 x Termal sensör bağlantısı(ları)
1 x W_PUMP+ konektörü 
1 x Clear CMOS anahtarı(ları)
1 x Node Connector(s)
1 x Sistem paneli konektörü
1 x T_Sensor Konektörü
1 x M.2 Fan Girişi
1 x USB 3.2 Gen 2 (up to 10Gbps) connector
1 x USB 3.2 Gen 1 (up to 5Gbps) connector support additional 2 USB ports
Aksesuarlar Kullanıcı kılavuzu
4 x SATA 6Gb/s kablosu(ları)
1 x kablo tutucu paketi(leri)
1 x M.2 Vida Paketi
1 x Destek DVD
1 x Strix kapı askısı
1 x ROG Strix çıkartmaları
1 x RGB şeritler için Uzatma Kablosu (80 cm)
1 x Adreslenebilir LED için uzatma kablosu
1 x Termistör kablo(ları)
1 x ROG Thank you card
BIOS 256 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS, PnP, WfM2.0, SM BIOS 3.2, ACPI 6.2.
Yönetilebilirlik WOL,PXE
Destek Diski Overwolf
Anti-virus software (OEM version)
WinRAR
İşletim Sistemi Windows® 10 64-bit
Form Faktörü ATX Form Faktör 
12 inç x 9.6 inç ( 30.5 cm x 24.4 cm )

Teknik Özellikler

Ürün Kodu AS-X570-F-GAMING
Yapı ATX
İşlemci Uyumu AMD
Anakart Çipseti AMD X570
Dahili Grafik İşlemci Var
Soket Tipi AM4
Bellek Tipi DDR4
Max. Bellek Kapasitesi 128 GB
Bellek Slot Sayısı 4
PCI-Express x16 Slot Sayısı 2
M2 SSD Uyumu Var
Görüntü Çıkışları Display Port, HDMI
SATA3 Çıkışları (6Gb/s) 8
USB 3.0 Yuvası Hayır
USB 3.1 Yuvası 4
Garanti Süresi 2 Yıl

Taksit Seçenekleri

Tek Çekim

Kredi kartınızdan 3.048,56 ₺ çekilecek.
Axess (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 1.067,00 ₺ 3.200,99 ₺
4 Taksit 804,06 ₺ 3.216,23 ₺
6 Taksit 546,20 ₺ 3.277,20 ₺
9 Taksit 372,60 ₺ 3.353,42 ₺
12 Taksit 285,80 ₺ 3.429,63 ₺
WorldCard (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 1.067,00 ₺ 3.200,99 ₺
4 Taksit 807,87 ₺ 3.231,47 ₺
6 Taksit 548,74 ₺ 3.292,44 ₺
9 Taksit 375,99 ₺ 3.383,90 ₺
12 Taksit 289,61 ₺ 3.475,36 ₺
BonusCard (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 1.072,08 ₺ 3.216,23 ₺
4 Taksit 811,68 ₺ 3.246,72 ₺
6 Taksit 551,28 ₺ 3.307,69 ₺
9 Taksit 377,68 ₺ 3.399,14 ₺
12 Taksit 289,61 ₺ 3.475,36 ₺
ParafCard (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 1.051,75 ₺ 3.155,26 ₺
4 Taksit 804,06 ₺ 3.216,23 ₺
6 Taksit 538,58 ₺ 3.231,47 ₺
9 Taksit 365,83 ₺ 3.292,44 ₺
12 Taksit 284,53 ₺ 3.414,39 ₺
Maximum (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 1.592,87 ₺ 3.185,75 ₺
3 Taksit 1.072,08 ₺ 3.216,23 ₺
4 Taksit 811,68 ₺ 3.246,72 ₺
6 Taksit 551,28 ₺ 3.307,69 ₺
9 Taksit 377,68 ₺ 3.399,14 ₺
12 Taksit 290,88 ₺ 3.490,60 ₺
CardFinans (Tüm Bankalar)
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 1.585,25 ₺ 3.170,50 ₺
3 Taksit 1.067,00 ₺ 3.200,99 ₺
4 Taksit 807,87 ₺ 3.231,47 ₺
6 Taksit 546,20 ₺ 3.277,20 ₺
9 Taksit 375,99 ₺ 3.383,90 ₺
12 Taksit 285,80 ₺ 3.429,63 ₺
Bankkart Combo - Ziraat Bankası
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
2 Taksit 1.585,25 ₺ 3.170,50 ₺
3 Taksit 1.067,00 ₺ 3.200,99 ₺
4 Taksit 804,06 ₺ 3.216,23 ₺
6 Taksit 541,12 ₺ 3.246,72 ₺
9 Taksit 367,52 ₺ 3.307,69 ₺
12 Taksit 281,99 ₺ 3.383,90 ₺