Sepetim:

Boş - 0,00 ₺
Sepetinizde hiç ürün yok.

0

0$ +KDV / 0,00 ₺

Montaj ve test istiyorum ( 7.00 USD + KDV )
Windows 10 Deneme Sürümü Kurulumu ( 10.00 USD + KDV )
Dikkat !!!
KAPIDA ÖDEME İLE PC SİHİRBAZINDAN KENDİNİZ OLUŞTURDUĞUNUZ SİSTEMLERDE MONTAJ YA-PIL-MA-MAK-TA-DIR!
PC Sihirbazı üzerinden sipariş verebilmeniz için; İşlemci, Anakart, Bellek ve Kasa seçimi zorunludur.
PC Sihirbazı uyumsuz olan parçaları seçmenize izin vermez, ayrıca montaj öncesi teknik ekibimiz de ürünleri kontrolden geçirir.
PC Sihirbazı üzerinden verdiğiniz siparişleriniz max. 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.
Siparişlerinizde "Test ve Montaj Hizmeti" eklediyseniz sisteminiz kablolamaya özen gösterilerek, montajlı bir şekilde gönderilir.
Montaj yapılan parçalarınızın kutuları ve montajda kullanılmayan kutu içerikleri de olduğu gibi size gönderilir.
Herhangi bir aksaklıkta veya önerimizde sistemde bulunan telefon numaranız üzerinden size ulaşılmaktadır.
UYARI: Ağır ve uzun ekran kartları sebebiyle sisteminizin kargoda hasar görmemesi için teknik servisimiz bu bölümde seçeceğiniz ekran kartının sistemden ayrı gönderilmesine karar verebilir. Böyle bir durumda sisteminizin testleri bu seçtiğiniz ekran kartı ile yapılacak fakat kargolanmadan önce kendi kutusuna geri konularak gönderilecektir.
UYARI: Akasa Venom Vodoo gibi vidalı montaj yapılan soğutucular dışındaki tüm push-pin yapıdaki soğutucuların kargoda yerinden çıkarak sisteminize hasar verme riski bulunduğundan bu tip bir soğutucu seçmeniz durumunda seçtiğiniz soğutucu sisteminize monte edilmeyecek ve ayrı kutuda size gönderilecektir.
UYARI: Seçtiğiniz orjinal işletim sisteminizin bilgisayarınıza yüklenmesini ve güncel sürücülerinizin kurulmasını istiyorsanız kırmızı alandaki "Windows 10 Deneme Sürümü Kurulumu" seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.
Teknobiyotik

En Düşük: 9,97 ₺