Sepetim:

Boş - 0,00 TL
Sepetinizde hiç ürün yok.

0

TP-Link MC110CS Fiber Converter Single-mode Çift Yönlü Fast Ethernet Medya Dönüştürücü

TP-Link MC110CS Fiber Converter Single-mode Çift Yönlü Fast Ethernet Medya Dönüştürücü

162,52 TL ( 39.24 $ + KDV )

Hızlı Gözat

TP-Link MC110CS Fiber Converter Single-mode Çift Yönlü Fast Ethernet Medya Dönüştürücü

Stok Durumu : 3 iş günü içinde kargoya verilir

VEYA

Detaylar

Bu Ürün Ne Yapar?

MC110CS, 100BASE-FX fiberi 100Base-TX bakır kabloya-veya tam tersine- dönüştürmek için tasarlanmış bir medya dönüştürücüdür. IEEE 802.3u 10/100Base-TX ve 100Base-FX standartlarıyla uyumlu MC110CS, SC-Tipi konnektör ve tekil mod fiber kablo ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmıştır. MC110CS, tam kablolu hız iletim oranında uzun dalga (LX) lazer spesifikasyonunu destekler. 1310nm'de veri alır ve iletir. 

Bu modülün diğer özellikleri; tek başına bir cihaz olarak (şase gerektirmeden) veya TP-LINK'in 19" sistem şasesi ile kullanılabilme, TX portu için oto MDI/MDI-X, TX portu üzerinden Auto-negotiation duplex modu ve ön panelde durum LED'lerinin varlığı. MC110CS tekil mod fiber kullanarak 20 kilometreye kadar genişletilmiş fiber optik mesafelerde iletim yapabilmektedir.

MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜL
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Temel Fonksiyon FX portu için Half/Full-Duplex transfer modu
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Half Duplex Flow Control (Backpressure)
Fiber mesafesini 20km'ye dek çıkarır
Link Fault Passthrough ve Far End Fault ile, bağlantı hatası sebepli kaybı eş zamanlı minimize eder
Portlar 1 100M SC/UPC port
1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Dalga Boyu 1310nm
Ağ Ortamı 10BASE-T UTP category 3, 4, 5 kablo (maksimum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maksimum 100m)
Ağ Ortamı 100BASE-T UTP category 5, 5e kablo (maksimum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maksimum 100m)
Ağ Ortamı 100BASE-FX Tekil Mod Fiber
LED Göstergeleri PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Boyutlar (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Güç Kaynağı Harici Güç Adaptörü
Maks. Güç Tüketimi 1.52W
Güvenlik & Emisyon FCC, CE, RoHS
Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Saklama Sıcaklığı: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız
Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız

Teknik Özellikler

Ürün Kodu TPL-MC110CS
Garanti Süresi 2 Yıl
Üretici Kodu MC110CS
Ethernet Port Sayısı 1
Max. Veri Aktarım Hızı 10/100 Mbps
Ek Özellikler Yönetilebilir (Manageable)
Port Detayları 1 x 100M SC/UPC port - 1 x 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Boyutlar (GxDxY) 94.5*73.0*27.0 mm
Ağırlık Hayır

Taksit Seçenekleri

Tek Çekim

Kredi kartınızdan 162,52 TL çekilecek.
Akbank - Axess / FishCard Axess (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 162,52 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 54,17 TL 162,52 TL
4 Taksit 40,63 TL 162,52 TL
6 Taksit 27,09 TL 162,52 TL
Yapı Kredi Bankası - Worldcard WorldCard (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 162,52 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 54,17 TL 162,52 TL
4 Taksit 40,63 TL 162,52 TL
6 Taksit 27,09 TL 162,52 TL
Garanti Bankası - BonusCard / ParaCard   BonusCard (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 162,52 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 54,72 TL 164,15 TL
4 Taksit 41,44 TL 165,77 TL
6 Taksit 27,90 TL 167,40 TL
HalkBank - ParafCard ParafCard (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 162,52 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 54,17 TL 162,52 TL
4 Taksit 40,63 TL 162,52 TL
6 Taksit 27,09 TL 162,52 TL
İş Bankası - Maximum / Bankamatik Kartı Maximum (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 162,52 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 54,72 TL 164,15 TL
4 Taksit 41,44 TL 165,77 TL
6 Taksit 27,90 TL 167,40 TL
Finans Bank - CardFinans CardFinans (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 162,52 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 54,72 TL 164,15 TL
4 Taksit 41,44 TL 165,77 TL
6 Taksit 27,90 TL 167,40 TL