Sepetim:

Boş - 0,00 TL
Sepetinizde hiç ürün yok.

0

Gigabyte GA-B85M-D3H Intel B85 1600MHz DDR3 mATX Anakart (Haswell)

More Views

Gigabyte GA-B85M-D3H Intel B85 1600MHz DDR3 mATX Anakart (Haswell)

417,83 TL ( 97.68 $ + KDV )

Hızlı Gözat

Gigabyte GA-B85M-D3H Intel 1150 Soket DDR3 USB3 SATA3 ATX Anakart (Haswell)

Stok Durumu : Stokta yok

Taksit Seçenekleri

Tek Çekim

Kredi kartınızdan 417,83 TL çekilecek.
Akbank - Axess / FishCard Axess (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 417,83 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 139,28 TL 417,83 TL
4 Taksit 104,46 TL 417,83 TL
6 Taksit 69,64 TL 417,83 TL
Yapı Kredi Bankası - Worldcard WorldCard (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 417,83 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 139,28 TL 417,83 TL
4 Taksit 105,50 TL 422,01 TL
6 Taksit 70,68 TL 424,10 TL
Garanti Bankası - BonusCard / ParaCard   BonusCard (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 417,83 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 140,67 TL 422,01 TL
4 Taksit 106,55 TL 426,19 TL
6 Taksit 71,03 TL 426,19 TL
HalkBank - ParafCard ParafCard (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 417,83 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 139,28 TL 417,83 TL
4 Taksit 104,46 TL 417,83 TL
6 Taksit 70,33 TL 422,01 TL
İş Bankası - Maximum / Bankamatik Kartı Maximum (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 417,83 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 139,28 TL 417,83 TL
4 Taksit 105,50 TL 422,01 TL
6 Taksit 71,03 TL 426,19 TL
Finans Bank - CardFinans CardFinans (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 417,83 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 142,06 TL 426,19 TL
4 Taksit 107,59 TL 430,36 TL
6 Taksit 72,42 TL 434,54 TL

Detaylar

Untitled 7
GIGABYTE 8. Seri anakartları en yeni nesil 4.Jenerasyon Intel® Core™ işlemcileri destekleyerek, yeni PC'niz için en kaliteli ve performanslı çalışma şartlarını bir araya getiriyor. Yüksek akım kapasiteli dijital güç aktarımı, yüksek kaliteli ses özellikleri, bellek performansı, üst seviye ağ iletişimi ve ürün şarj etme, altın kaplama donanım bağlantıları ve tabi ki, müthiş görünümüyle, GIGABYTE 8 serisi anakartlar kendi üst sınıfını oluşturuyor.

Yeni Jenerasyon Intel® 8 Serisi Platformu
En yeni Intel 8 Serisi platformu, size yeni nesil 4. Jenarasyon Intel®Core™ işlemcileri ve Intel® yonga setleri ile, performans ve güç tasarrufunda müthiş bir iyileşme sunuyor. Ürün kalitesindeki genel iyileşmenin dışında, En yeni HD4600 Intel® işlemci grafikleri , standart HDMI bağlantısı ile 4K çözünürlükte video oynatarak, en son DX11 3D oyunlarda daha yüksek tazelenme hızı sunar.
GIGABYTE Ultra Durable™ 4 Plus
GIGABYTE Ultra Durable™ 4 Plus, geniş özelik yelpazesi, rekor kıran performans, sessiz ve etkili çalışma ve uzun süreli kullanım ömrü ile ilk defa GIGABYTE 8 Serisi anakartlar ile geliyor.
LAN Optimizer - Akıllı optimizasyon ağ bağlantı yönetim aracı
GIGABYTE LAN Optimizer, kullanıcılara farklı tipte ağ bağlantı trafiklerini yönetmeleri için dizayn edilmiş olup, HD medya, web browsing veya çevrimiçi oyun oynama gibi durumların önceliklendirilmesi sayesinde, yüksek ölçülerde bilgilerin yüklenme durumları engellenerek ağ bağlantı bant genişliğini boğması eğilimi ortadan kaldırılmış olmaktadır.
High Quality Audio Capacitors
GIGABYTE Ultra Durable™ motherboards use high quality Nippon Chemicon ARE series audio capacitors. These professional audio capacitors deliver the highest quality sound resolution and sound expansion to create the most realistic sound effects for user experience.
Dedicated Audio Hardware Zone
+ Separation on the PCB layer protects the board's sensitive analog audio components.
+ Separate analog and digital ground to protect against Electromagnetic Interference (EMI).
Müthiş performans
GIGABYTE Tamamen Katı Kapasitör ve Düşük RDS MOSFET kullanarak, yüksek sıcaklıklarda, 50,000* saate kadar kullanım ömrü sunar.

Tam Güvenlik
GIGABYTE UEFI DualBIOS™
GIGABYTE anakartları özellikleri arasında bulunan GIGABYTE DualBIOS™ teknolojisi ile, PC'nizin en önemli donanımlarından biri olan BIOS'unuzu korumaya alıyor. GIGABYTE DualBIOS™ ile hem Ana BIOS'unuz hem de bir Yedek BIOS'unuz oluyor. Yani virüs, güç dalgalanması veya herhangi başka bir nedenden dolayı Ana BIOS'unuz zarar gördüğünde, Yedek BIOS devreye giriyor ve anakartınızı değiştirmeden çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edebilmenizi sağlıyor.
Ultra Cool
All New Heat Sink Design
GIGABYTE motherboards feature new heatsink designs that offer uncompromisingly efficient cooling on key areas of the motherboard including the PWM area and chipset (PCH). GIGABYTE 8 Series motherboards offer both passive, active and water cooling support of the crucial PWM area so even the most aggressive and extreme configurations will be kept well within optimal thermal parameters.
HDMI™ - Yeni Nesil Multimedya Arayüzü
HDMI™ yüksek çözünürlüklü multimedya arayüzü, tek bir kablo sayesinde 5 Gb/s'e kadar bant genişliğinde görüntü iletimi ve 8 hat yüksek kalitede ses elde etmenizi sağlamaktadır. Üstün sıkıştırılmamış dijital görüntü ve ses iletimi yapabilen HDMI™, 1080p'e kadar ses veya görüntünün canlılığını koruyup benzer arayüzlerde ve dijtal'den analog'a dönüşümlerde kalite kaybı olmadan iletim sağlar.Ek olarak HDMI, HDCP ile uyumlu olmakla birlikte korumalı medya içerikleri ve Blu-ray/HD DVD ile playback yapmanıza olanak sağlar.
DVI Desteği
DVI(Digital Visual Interface), sıkıştırılmamış dijital görüntü bilgisini ve dijital görüntü veren LCD monitörler,dijital projektörler gibi cihazların maksimum kalitede görüntü vermesini sağlayan bir video arabirimidir. Buna ek olarak DVI arabirimi, HDCP(High-bandwidth Digital Content Protection) ie uyumludur.
Çoklu Grafik Desteği
AMD CrossFire™ delivers the ultimate graphics performance for gaming enthusiasts who demand the highest frame rates without compromising on resolution.


On/Off Şarz Teknolojisi
GIGABYTE On/Off Şarz teknolojisi,  kullanıcılara IPhone, IPad veya IPod Touchlarını bilgisayarlarının(bekleme
kapalı, açık) modu ne olursa olsun, şarz etmelerine imkan sunmaktadır. GIGABYTE'ın ikincil yüksek övgüyü hakeden 3X USB Power özelliği sayesinde, On/Off Şarz GIGABYTE anakartlarının USB portlarından daha iyi akım sağlayarak, diğer standart USB portlarına göre bilgisayarınızdan daha hızlı şarz etmenize imkan sunmaktadır...fazlası
Not: Belirli telefon limitlemelerinden dolayı, kullanıcılar bilgisayar S4/S5 moduna geçerek On/Off Şarz USB portlarından hızlı şarz durumunu engellemeden önce mobil telefonlarını bilgisayara bağlamalıdırlar. Şarz sonuçları modellere göre değişkenlik gösterebilir.
*3X USB power dizayn desteğin varlığı, modellere göre değişkenlik gösterebilir.

High ESD Protection for USB and LAN (USB 3.0 only)
GIGABYTE anakartlar Ethernet LAN ve USB portlarınızı elektrostatik deşarjlara karşı koruyarak, bu tür arızalara karşı sıkıntı yaşamamanızı sağlar. Hem LAN hem de USB portları kendine özel koruma filtreleri ile korunarak, tüm sisteminizi yüksek voltajın oluşturacağı elektrostatik deşarjlara karşı korur.
GIGABYTE Uygulama Merkezi
GIGABYTE Uygulama Merkezi; GIGABYTE anakartlarınızdan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlayacak olan, GIGABYTE uygulamalarına kolayca ulaşım sağlamaktadır.Basit ve özel kullanıcı arayüzüne sahip GIGABYTE Uygulama Merkezi, sisteminize indirdiğiniz bütün GIGABYTE uygulamalarını çalıştırma imkanı sunmaktadır.

GIGABYTE EasyTune
GIGABYTE EasyTune provides a simple and easy-to-use interface that allows users to fine-tune their system settings.

GIGABYTE Smart Fan 2
GIGABYTE 8. seri anakartları daha önce görülmemiş bir şekilde, güncellenmiş ve geliştirilmiş CPU ve sistem fanlarının hız kontrollerini ve bireysel olarak çalıştırılma özelliğini özel bir dijital kontol paneliyle kullanıcılara sunmaktadır. GIGABYTE Smart Fan 2, CPU ve sistem fanlarınızı kendi sisteminize göre ayarlama imkanı sunmaktadır.

GIGABYTE EZ Kurulumu
GIGABYTE EZ Setup, Disk Mode Switch, Smart Connect; EZ Rapid Start and EZ Smart response gibi  bir dizi özel GIGABYTE uygulamalarını içeren ana hizmet programlarını bir araya getirip, kolay yüklenmesini ve ayarlanmasını sağlamak için dizayn edilmiştir.


GIGABYTE @BIOS
Yeni ve güncellenmiş GIGABYTE @BIOS uygulaması; kullanıcılara Windows içerisinde bulunan basit ve düzgün grafiksel kullanıcı arabiriminden sisteminizin BIOS'unu, GIGABYTE sunucularından en son versiyonunu bularak, otomatik olarak güncellemenize olanak sağlamaktadır.
* Burada sağlanan tüm materyaller yalnızca referans içindir. GIGABYTE ürün teknik özelliklerinde ve ürün ile ilgili bilgilerde haber vermeden önce değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
* Belirtilen performans, ara yüz özelliklerini belirleyen yonga seti üreticilerinden veya kurumlarından alınan maksimum teorik ara yüz değerlerine dayanır. Gerçek performans sistem üzerinde kullanılan bileşenlere göre değişkenlik gösterebilir.
* Tüm ticari markalar ve logolar, kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.
* Standart PC mimarisi sınırlamaları nedeniyle, bellek miktarının bir kısmı sistem kullanımı için ayrılır ve gerçek bellek boyutu olması gerekenden daha az gösterilir.


İşlemci Intel® Core™ i7 işlemcisi/Intel® Core™ i5 işlemcisi/Intel® Core™ i3 işlemcisi/Intel® Pentium® işlemcisi/LGA1150 paketi içerisindekiIntel® Celeron® işlemcisi Desteği
L3 önbelleği, kullanılan işlemciye bağlı olarak değişir
Daha fazla bilgi için "İşlemci Destek Listesine" bakınız.
Yongaseti Intel® B85 Express Chipset
Bellek 32 GB sistem hafızasına kadar 4 x DDR3 DIMM soket desteği
*Windows 32-bit işletim sistemi limitlemelerine göre, 4GB fiziksel hafıza indirimlerine kadar, gerçek hafıza büyüklüği görüntüsü fiziksel hafıza indirimlerinden daha az büyüklükte olmaktadır.
Çift kanal bellek mimarisi
Support for DDR3 1600/1333 MHz memory modules
ECC olmayan bellek modüllerini destekler
Extreme Memory Profile (XMP) bellek modülleri desteği
(Daha fazla bilgi için "Bellek Destek Listesini" ziyaret ediniz.)
Dahili Grafik Integrated Graphics Processor - Intel® HD Graphics support:
1 x HDMI port, supporting a maximum resolution of 4096 x 2160 @ 24 Hz / 2560 x 1600 @ 60 Hz
* Support for HDMI 1.4a version.
1 x DVI-D port, supporting a maximum resolution of 1920x1200@60 Hz
* The DVI-D port does not support D-Sub connection by adapter.
1 x D-Sub port, supporting a maximum resolution of 1920x1200@60 Hz
Maximum shared memory of 1 GB
Ses Desteği HD Ses Desteği
Realtek® ALC892 kodek (Kodlayıcı/Kod Çözücü)
SPDIF Çıkış desteği
2/4/5.1/7.1-channel
* To configure 7.1-channel audio, you have to use an HD front panel audio module and enable the multi-channel audio feature through the audio driver.
LAN Realtek® GbE LAN chip (10/100/1000 Mbit)
Genişleme Yuvaları 1 x PCI Express x16 slot, running at x16 (PCIEX16)
(The PCIEX16 slot conforms to PCI Express 3.0 standard.)
* For optimum performance, if only one PCI Express graphics card is to be installed, be sure to install it in the PCIEX16 slot.
1 x PCI Express x16 slot, running at x4 (PCIEX4)
(The PCIEX4 slot conforms to PCI Express 2.0 standard.)
2 x PCI slots
Çoklu Grafik Teknolojisi Support for AMD CrossFire™ technology
Depolama Ara yüzü Yongaseti:
4 x SATA 6Gb/s connectors (SATA3 0/1/2/3) supporting up to 4 SATA 6Gb/s devices
2 x SATA 3Gb/s connectors (SATA2 0/1) supporting up to 2 SATA 3Gb/s devices
USB Yongaseti:
8 x USB 2.0/1.1 bağlantı noktası (Arka panelde 4, anakart üzerinde 4 bağlantı noktası)
4 x USB 3.0/2.0 bağlantı noktası (Arka panelde 2, anakart üzerinde 2 bağlantı noktası)
Dahili G/Ç Bağlantı Noktaları 1 x 8-pin ATX 12V güç konnektörü
1 x CPU Fan konnektörü
1 x Ön panel konnektörü
1 x Paralel port konnektörü
1 x 24-pin ATX ana güç konnektörü
1 x Ön panel ses konnektörü
4 x SATA 6Gb/s konnektörü
1 x USB 3.0/2.0 konnektörü
1 x Sistem fan konnektörü
2 x USB 2.0/1.1 konnektörü
1 x Seri port konnektörü
1 x Clear CMOS bağlayıcı teli
1 x S/PDIF Çıkış başlığı
1 x Trusted Platform Modul (TPM) başlığı
2 x SATA 3Gb/s connectors
Arka Panel G/Ç 4 x USB 2.0/1.1 ports
2 x USB 3.0/2.0 ports
1 x RJ-45 bağlantı noktası
1 x HDMI bağlantı noktası
1 x PS/2 Klavye/Fare bağlantı noktası
1 x D-Sub bağlantı noktası
1 x DVI-D bağlantı noktası
6 x Ses bağlantı noktası (Merkez/Subwoofer Hoparlör-Ç/Arka Hoparlör-Ç/Yan Hoparlör-Ç/Hat-G/Hat-Ç/Mifrofon-G)
G/Ç Denetleyicisi iTE® I/O Kontrol Yongası
Donanım İzleme İşlemci/Sistem ısı algılaması
Sistem voltaj belirleme
İşlemci (CPU) fazla ısı uyarı bildirimi
CPU/Sistem fan hızı kontrolü
CPU/Sistem fan hızı algılama
CPU/Sistem fan hata uyarısı
*Fan Kontrol Hız Fonksiyonu yüklediğiniz soğutucuya göre değişkenlik gösterir.
BIOS 2 x 32 Mbit flash
Lisanslı AMI EFI BIOS Kullanımı
DualBIOS™ için Destek
PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0
Diğer Özellikler Q-Flash desteği
Xpress Yükleme Desteği
APP Merkezi Desteği
* Ulaşılabilir uygulamalar, APP merkezindeki anakart modellerine göre değişebilir. Ayrıca, destek gören fonksiyonlarda modellere göre değişkenlik göstermektedir.
EasyTune desteği
@BIOS™
On/Off Charge Desteği
EZ Kurulum desteği
USB Engelleyici
Hediye Yazılım Norton Internet Security (OEM versiyonu)
Intel® Rapid Start Teknolojisi
Intel® Smart Bağlantı Teknolojisi
İşletim Sistemi Support for Windows 8.1/8/7
Form Faktör Micro ATX Form Factor; 24.4cm x 21.5cm
Not Birçok donanım/yazılım satıcıları artık Win9X/ME/2000/XP sürücülerini desteklememektedir. Eğer sürücüler satıcılarda bulunmakta ise, GIGABYTE web sitesinden güncelleme yapabilirsiniz.
Yonga seti üreticileri tarafından sağlanan farklı Linux destek şartlarından dolayı; lütfen Linux Driver'ını yonga seti üreticilerinin web sayfaları veya diğer web sayfalarından indiriniz.
* Burada sağlanan tüm materyaller yalnızca referans içindir. GIGABYTE ürün teknik özelliklerinde ve ürün ile ilgili bilgilerde haber vermeden önce değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
* Belirtilen performans, ara yüz özelliklerini belirleyen yonga seti üreticilerinden veya kurumlarından alınan maksimum teorik ara yüz değerlerine dayanır. Gerçek performans sistem üzerinde kullanılan bileşenlere göre değişkenlik gösterebilir.
* Tüm ticari markalar ve logolar, kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.
* Standart PC mimarisi sınırlamaları nedeniyle, bellek miktarının bir kısmı sistem kullanımı için ayrılır ve gerçek bellek boyutu olması gerekenden daha az gösterilir.

Teknik Özellikler

Ürün Kodu GB-GA-B85M-D3H
Yapı Micro-ATX
İşlemci Uyumu Intel
Anakart Çipseti Intel B85
Dahili Grafik İşlemci İşlemci Desteğiyle
Soket Tipi LGA 1150
Bellek Tipi DDR3
Max. Bellek Kapasitesi 32 GB
PCI-Express x16 Slot Sayısı 1
Görüntü Çıkışları DVI, HDMI, VGA
SATA3 Çıkışları (6Gb/s) 2
USB 3.0 Yuvası 2
USB 3.1 Yuvası Hayır
Garanti Süresi Hayır