Sepetim:

Boş - 0,00 TL
Sepetinizde hiç ürün yok.

0

Asus B85M-Gamer Intel B85 1600MHz DDR3 mATX Anakart

More Views

Asus B85M-Gamer Intel B85 1600MHz DDR3 mATX Anakart

450,15 TL ( 106.56 $ + KDV )

Hızlı Gözat

Asus B85M-Gamer Intel B85 LGA1150 pin, DDR3, USB 3.0 mATX Anakart

Stok Durumu : Stokta yok

Taksit Seçenekleri

Tek Çekim

Kredi kartınızdan 450,15 TL çekilecek.
Akbank - Axess / FishCard Axess (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 450,15 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 150,05 TL 450,15 TL
4 Taksit 112,54 TL 450,15 TL
6 Taksit 75,03 TL 450,15 TL
Yapı Kredi Bankası - Worldcard WorldCard (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 450,15 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 150,05 TL 450,15 TL
4 Taksit 113,66 TL 454,65 TL
6 Taksit 76,15 TL 456,90 TL
Garanti Bankası - BonusCard / ParaCard   BonusCard (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 450,15 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 151,55 TL 454,65 TL
4 Taksit 114,79 TL 459,15 TL
6 Taksit 76,53 TL 459,15 TL
HalkBank - ParafCard ParafCard (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 450,15 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 150,05 TL 450,15 TL
4 Taksit 112,54 TL 450,15 TL
6 Taksit 75,78 TL 454,65 TL
İş Bankası - Maximum / Bankamatik Kartı Maximum (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 450,15 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 150,05 TL 450,15 TL
4 Taksit 113,66 TL 454,65 TL
6 Taksit 76,53 TL 459,15 TL
Finans Bank - CardFinans CardFinans (Tüm Bankalar)
Tek Çekim 450,15 TL
Taksit Sayısı Aylık Ödeme Toplam Ödenecek
3 Taksit 153,05 TL 459,15 TL
4 Taksit 115,91 TL 463,65 TL
6 Taksit 78,03 TL 468,16 TL

Detaylar

Untitled 1

ASUS – Dünyanın No.1 Gaming Markası

ASUS – EN İ.Y.İ. ANAKART MARKASI - EN Kolay Kurulum / İtibarlı / Yüksek Satış / İstikrarlı

B85M-GAMER GAMING ANAKART - Gamer's Guardian bileşenler ve AI Suite 3 ile LANGuard, SupremeFX ses'le B85 mATX oyuncu anakartı

  • Yeni 4./4. nesil Core™ i7/Core™ i5/Core™ i3/Celeron® İşlemciler için Intel® Soket 1150
  • Çift DDR3 1600 desteği
  • SupremeFX - Sizi oyunun bir parçası haline getiren kusursuz ses performansı
  • Intel Gigabit Ethernet, LANGuard - Daha da hızlı ağ iletişimi
  • AI Suite 3 – Daima performans optimizasyonu yapılmış halde!
  • Gamer's Guardian - Gerçek dünyada da koruma sağlar
Product Image

B85M - GAMER Ürününe Yakın Bakış

Product Image

Daha da hızlı ağ iletişimi!

Yenilgi ile zaferi birbirlerinden ayıran an, mili saniyeler ile ölçülebilir. Bu yüzden B85M - GAMER size bağlantı önceliği sağlayan ağ teknolojisi ile donatıldı!

Intel® Gigabit Ethernet

En yeni Intel® Gigabit Ethernet ile daima daha hızlı ve sorunsuz oyun deneyimi yaşarsınız. Intel'in yerel ağı, hem Intel işlemciler ile doğrudan iletişim kurarak hem de olağanüstü yüksek TCP ve UDP işlem hacmi sunarak çifte avantaj sağlıyor. Bu, işlemcinin iş yükü önemli ölçüde azalttığından oyununuz için size daha fazla güç kalıyor!

cer
cer

2 kat daha hızlı UDP oyun verisi performansı

ASUS mühendisleri, Intel Gigabit Ethernet'in oyun tepki hızı için hayati öneme sahip daha küçük (sub-256 bayt) UDP veri paketleri ile ne kadar daha hızlı çalıştığını belirlemek için bağımsız bir ağ değerlendirmesi test aracı olan IxChariot'u kullandılar. Sonuç: X99 oyun verisi paketlerinizi rakip LAN oyun teknolojilerine kıyasla iki kat (2X) daha hızlı aktarır!

cer

LANGuard – RJ45 Yeniden Tasarlandı

B85M - GAMER, LAN portunu yeniden tasarladı. Gelişmiş sinyal eşleme teknolojisi ve yüzeye monte birinci sınıf kapasitörler işlem hacmini iyileştirirken voltaj dalgalanmaları ve elektrostatik korumalı bileşenler (ESD Korumalar) anakartınızı yıldırım düşmelerine ve statik elektriğe karşı korur!

cer

Sizi oyunun bir parçası haline getiren kusursuz ses performansı!

ASUS B85M - GAMER, sesin tüm ayrıntılarını duymanızı sağlayan 115dB sinyal-gürültü oranı (SNR) ile neredeyse tamamen kayıpsız ses kalitesine erişen entegre SupremeFX teknolojisi sayesinde bağımsız ses kartlarının her zaman daha iyi olduklarını iddia eden miti yıkıyor. Üstelik oyun içindeki seslerin yönlerini kesin biçimde belirleyen ASUS'a özgü Sonic Radar teknolojisi ile oyunda bir adım önde olacaksınız!

SupremeFX

ASUS'a özgü bir teknoloji olan SupremeFX tek bir amaç için geliştirildi: kendine özgü bir seviyede ses iletmek için.

Kırmızı koruma hattı

Kırmızı koruma hattı SupremeFX ses bileşenlerini anakarttan yatay olarak ayırarak parazit oluşumunu etkin biçimde engeller, böylece kusursuz ses kalitesi elde edilmesini sağlar.

300Ω kulaklık amplifikatörü

B85M - GAMER mevcut olan en iyi kulaklıklardan birine sahip; 300Ω yük direncine kadar çıkabiliyor. B85M - GAMER kapsamlı uyumluluk olanağı sunar ve standart dahili ses donanımından çok daha etkili çıkış sunar. Sizi gerçekten içine alan bir oyun deneyimi için üstün efektler ve surround ses performansı istiyorsanız, aradığınızı B85M - GAMER'da bulacaksınız!

EMI kalkanı

Titizlikle geliştirilen koruma kalkanı, gelişmiş ses yongasını elektromanyetik parazitlerden (EMI) izole ederek ses sinyallerinin bütünlüğünü korur.

Birinci sınıf ELNA® ses kapasitörleri

Tasarıma daha sıcak ve doğal sesler ile ses deneyimini tamamlamak için eklendiler.

cer

Gerçek dünyada da koruma sağlamak için Gamer's Guardian!

Siz oyunda kendi arkanızı kollarken B85M - GAMER gerçek hayatta her yönden koruma sağlar. Harika bir anakart tasarımı ayrıntılarda saklıdır. Bu yüzden ASUS mühendisleri B85M - GAMER'ı birçok zekice koruma özelliği ile donattı. Özellikler kendi başlarına oldukça zorlu, birlikte ise durdurulamazlar!

cer

DIGI+ VRM

İşlemciye her zaman kesintisiz ve temiz güç iletimi sağlayan B85M - GAMER DIGI+ VRM voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstrinin en iyilerinden biri.

cer

DRAM aşırı gerilim koruması

B85M - GAMER'ın DRAM ve bağlantı portları, aşırı gerilim ve kısa devre hasarlarına karşı sıfırlanabilir dahili sigortalar tarafından korunur, böylece anakartınızın ömrü uzar.

cer

Paslanmaz çelik arka giriş-çıkışlar

B85M - GAMER'ın krom kaplama, korozyona dirençli paslanmaz çelikten yapılma giriş-çıkış paneli son derece güçlüdür ve sıradan panellere kıyasla üç kat (3X) daha uzun süre dayanır!


ESD Koruma

ASUS ESD Korumalara sahip olan B85M - GAMER, ani elektrostatik boşalmalara (ESD) karşı etkin biçimde korunur. Bu sayede bileşenler daha uzun süre dayanır ve endüstri standartlarına göre iki kat daha dirençli koruma elde edersiniz! ESD Korumalar şunları içerir:

Klavye ve fare konnektörleri:

Devre üstünde ekstra ESD TVS diyotları.

VGA konnektörü:

D-Sub işlevini korumak amacıyla devre üstünde ekstra ESD TVS diyotları.

USB 3/2.0 konnektörleri:

Yüzeye montaj ve çift taraflı paketler için devre üzerinde geçici gerilim sönümleyici diyotlar (TVS) ve kapasitör koruması.

LAN portu:

LAN devresi üzerinde yıldırım çarpmaları gibi olağanüstü durumlara karşı korunma oranını arttıran ani gerilim karşıtı bir LAN konnektörü tarafından desteklenen ESD TVS diyot koruması.

Ses konnektörleri:

Hem ön hem de arka ses çıkışı devreleri için kapasitör koruması.

cer

AI Suite 3 daima performans optimizasyonu yapılmış halde!

AI Suite 3, basit ve sezgisel arayüzü aracılığıyla en iyi performans-kararlılık-verimlilik dengesi için B85M - GAMER temelli sisteminize hemen her açıdan ince ayar yapabilmenizi sağlayan ASUS'a özgü pano stili bir kontrol panelidir.

cer

Dual Intelligent Processors 5 ile Digi+ VRM

AI Suite 3'ün ana bölümü olan kullanımı kolay ayarlama aracı, ASUS TPU (Turbo V İşlem Birimi), EPU (Enerji İşleme Birimi), Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM), Fan Xpert 3 ve Turbo App teknolojilerini dinamik olarak ayarlayarak performansı geliştirir ve verimliliği arttırır. Tüm bunları mükemmel bir hassasiyetle ve sadece tek bir tıklama ile gerçekleştirir!

Fan Xpert 3

Fan Xpert 3, 4-pinli/3-pinli işlemci ve kasa fanı kontrollerini tek bir yerde toplar. Fanların özelliklerini tarayarak her biri için termal sensörler tarafından algılanan alan sıcaklılarına dayanan özel ayarlar sağlar. Böylece tüm fanların en üstün soğutma performansı ve düşük gürültü dengesi sağlanmış olur. Üstelik düşük yük durumunda ekstra sessiz ve enerji tasarruflu çalışma performansı sağlamak için işlemci fanı hızını varsayılan minimum değerin altına indirebilir.

USB 3.0 Boost

ASUS'a özgü bu harika teknoloji, USB 3.0'ın zaten yüksek olan hızını daha da arttırarak standart USB 3.0'dan 1,33 kat (1,33X) daha yüksek aktarım hızına ulaşmanızı sağlar.

Sistem Bilgileri

Bilgisayarınızın teknik bilgilerine çabucak göz atmanız gerekiyorsa Sistem Bilgileri ekranı ihtiyacınız olanları size anında gösterir!

EZ Update

EZ Update ile anakartınız daima güncel kalacak. En yeni sürücüleri kontrol etmek için tıklamanız yeterli.


Ödüllü BIOS tasarımı!

B85M - GAMER, hız ve basitlik için tasarlandı ve bu tasarım fikri, anakartın güçlü fakat zarif UEFI BIOS'una kadar uzanıyor.

cer

UEFI BIOS

B85M - GAMER'ın UEFI BIOS'unda deneyim seviyenizi ve isteklerinizi karşılamak için hem EZ Modu hem de Advanced (Gelişmiş) Modu bulunuyor. EZ Modunda tarih ve saat, fan profilleri ve Intel Extreme Memory Profile (XMP) bellek profillerini uygulayarak hızla kurulum yapabilirsiniz. Advanced (Gelişmiş) Moduna geçtiğinizde sık kullanılanları ayarlayabilir, kısayollar oluşturabilir, Last Modified (Son Değiştirilme Tarihi) ile son değişiklikleri inceleyip kaydedebilir veya Quick Notes (Hızlı Not) ile notlar alabilirsiniz.

CrashFree BIOS 3

Artık BIOS'un bozulması hakkında asla endişelenmeyeceksiniz. CrashFree BIOS 3, bilgisayarınız başlatılamadığında bile çalışan halini geri yükleyebilmenizi sağlar!

EZ Flash 2

İşletim sisteminize girmeden USB sürücü kullanarak BIOS'u hızla güncelleyin. Sadece birkaç tıkla hallolur; disket veya işletim sistemi tabanlı flaş aracı gerektirmez.


Intel'in gücü!

B85M - GAMER, en yeni Intel teknolojileri ile donatıldı. Böylece son teknoloji ürünü masaüstü işlemcilerinden otomatik olarak güncellenen uygulamalara ve bilgisayarınızı bekleme konumundan saniyeler içinde çıkarmaya kadar birçok zekice yenilikten faydalanabilirsiniz.

cer

En yeni Intel işlemciler için Intel® B85 Express yonga seti

B85M - GAMER'ın Intel® B85 Express Yonga Seti, soket LGA1150 4., yeni 4. ve 5. nesil Intel® Core™ i7/i5/i3/Pentium®/Celeron® işlemcileri destekleyen tekli yonga seti tasarımına sahiptir. Noktadan noktaya seri bağlantılar kullanarak bant genişliği ve kararlılığı arttıran gelişmiş performans sunar. Ek olarak, B85 daha hızlı veri alma için maksimum altı USB 3.0 portu, altı SATA 6Gbit/s portu ve 10Gbit/s M.2 desteği sunar. Intel B85 Express yonga seti ayrıca iGPU işlevlerini de destekler, yani en yeni Intel entegre ekran kartı performansına sahip olursunuz.

Intel® Smart Connect Teknolojisi

B85M - GAMER, günlük bilgisayar işlemlerinizi hızlandıran Smart Connect Teknolojisine sahiptir. Bilgisayarınız bekleme konumundayken bile sık kullandığınız Internet bağlantılı uygulamalardan gelen güncellemeleri alabilirsiniz, böylece bilgisayar deneyiminiz daha da akıcı ve verimli bir hal alır!

cer

Intel® Rapid Start Teknolojisi

Dahili olarak bulunan Intel Rapid Start Teknolojisi ile B85M - GAMER bekleme konumundan saniyeler içinde çıkar. Hızlı, verimli ve olağanüstü derecede enerji tasarruflu — üstelik hepsi aynı anda!

cer

Intel® Smart Response Teknolojisi ile HDD kapasitesinde SSD hızı

Sık erişilen veriler için önbellek olarak yüklenmiş hızlı SSD (min18.6GB boş kapasite gereklidir) kullanır. Azaltılmış yükleme ve bekleme süresi ile sabit diskin gereksiz yere dönmesini ortadan kaldırarak güç tüketimini azaltma başlıca avantajları arasında sayılabilir. Sabit disk kapasitesi ile SSD performansını bir araya getiren bu teknoloji, yalnızca sabit disk içeren bir sisteme kıyasla 6 kat daha hızlı çalışır.

cer

Teknik Özellikler

Ürün Kodu AS-B85M-GAMER
Yapı Micro-ATX
İşlemci Uyumu Intel
Anakart Çipseti Intel B85
Dahili Grafik İşlemci İşlemci Desteğiyle
Soket Tipi LGA 1150
Bellek Tipi DDR3
Max. Bellek Kapasitesi 32 GB
PCI-Express x16 Slot Sayısı 1
Görüntü Çıkışları HDMI, VGA
SATA3 Çıkışları (6Gb/s) 4
USB 3.0 Yuvası 2
USB 3.1 Yuvası Hayır
Garanti Süresi 2 Yıl