Teknobiyotik!
Akıllı PC Toplama Sihirbazı
Uyumluluk Kontrolü: Bu sihirbaz ile toplama bilgisayar oluştururken hata yapmaktan korkmayın çünkü yaptığınız konfigürasyondaki hataları kontrol ediyor! Detaylı bilgi için tıklayın

Güç Tüketimi Kontrolü:
Seçtiğiniz bileşenlerin toplam güç tüketimini hesaplayıp gerekirse sizi uyarıyor! Detaylı bilgi için tıklayın

Konfigürasyon Kayıt:
Hazırladığınız konfigürasyonu kayıt edebilir, linkini arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz! Detaylı bilgi için tıklayın

Kontrol: PC Sihirbazı ile toplanan sistemler her ne kadar sistem üzerinden kontrolü sağlanmış olsa bile tarafımızdan ikinci bir kontrol ile tam uyumluluk denetlenmektedir.

PC Teslimat Süresi:
PC Sihirbazı üzerinden toplanan sistemlerde teslimat süresi 3 iş günüdür. Kampanya dönemlerinde bu süre 1 gün kadar uzayabilmektedir.
Sistem Yükle/Kaydet
Sepete atılan sistemlerin değiştirilmesi mümkün olmamaktadır, bu sebeple hazırladığınız 5 konfigürasyonu kayıt etme ve bunların linklerini Facebook'ta paylaşma imkanı sunuyoruz.

Kayıt menüsüne ulaşabilmek için kullanıcı adınızla giriş yapmanız gereklidir.

Lütfen buraya tıklayarak giriş yapın.
Online Destek

 World ve Axess Kart ile 9 taksit, Bonus ve Maximum Kart ile 6 taksit havale, eft, ptt posta çeki ve tüm kartlara tek çekim fiyatı
0$
0,00 TL

5 temel bileşeni birlikte alın, özel indirimleri kapın!
- Kasa

- İşlemci

- Anakart

- Bellek

- HDD veya SSD
Montaj ve test istiyorum
Montaj ve test bedeli 20$+KDV'dir
UYARI: Ağır ve uzun ekran kartları sebebiyle sisteminizin kargoda hasar görmemesi için teknik servisimiz bu bölümde seçeceğiniz ekran kartının sistemden ayrı gönderilmesine karar verebilir. Böyle bir durumda sisteminizin testleri bu seçtiğiniz ekran kartı ile yapılacak fakat kargolanmadan önce kendi kutusuna geri konularak gönderilecektir.
UYARI: Akasa Venom Vodoo gibi vidalı montaj yapılan soğutucular dışındaki tüm push-pin yapıdaki soğutucuların kargoda yerinden çıkarak sisteminize hasar verme riski bulunduğundan bu tip bir soğutucu seçmeniz durumunda seçtiğiniz soğutucu sisteminize monte edilmeyecek ve ayrı kutuda size gönderilecektir.

Teknik Özellikler


Ürün Kodu TB_PCKONF1
Garanti Süresi 2 Yıl